Елітні таксі у Києві: стало відомо, скільки коштує поїздка на Bentley та Maybach

Після того, як на вулицях Києва помітили таксі з преміальними марками авто, жителі столиці почали цікавитися цінами на подібні елітні поїздки. Як з’ясувалося, проїхатися на люксовій машині може фактично кожен киянин.

Автопарком з люксовими машинами у таксі володіє всього лише кілька компаній у Києві, повідомляє 24 канал. Однак лише найвідоміша служба таксі пропонує клієнтам погодинну тарифікацію проїзду з нелімітованим пробігом.

Вартість же поїздок на люксових седанах може не надто й відрізнятися від проїзду у звичайних столичних таксі.

Скільки коштує поїздка на таксі Bentley та Maybach у Києві

  • Як розповіли в “Еліт-таксі“, викликати преміум автівку можна на будь-яку поїздку, навіть якщо вона триватиме кілька хвилин. Втім, сплачувати при цьому доведеться за годину користування послугами.
  • Крім того, клієнти компанії можуть замовити машину як з символікою таксі, так і без вказівки, що авто належить до таксопарку.

Годину поїздки на Bentley у компанії оцінили у 900 гривень, то ж у пікові години, коли деякі поїздки на звичайних таксі коштують до 700 гривень, різниця у вартості не виглядає настільки суттєвою.

Дещо дорожчими є поїздки на ексклюзивних машинах Maybach. За годину шляху доведеться сплатити 2 тисячі гривень.

Машини за десятки тисяч доларів

Bentley Flying Spur вартість
Вартість моделі Bentley, яка представлена у київській службі таксі / Скриншот з сайту Auto.ria

Згідно з профільними сайтами, вартість вживаних Bentley Flying Spur та Bentley Continental, які представлені у столичних службах таксі, стартує в Україні від 50 тисяч доларів. Оголошень з продажу Maybach дуже мало, однак цінники стартують з 59 тисяч доларів.



Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

Дмитрий Рокитянский о Uber и его перспективах

Я хотел бы обратить ваше внимание на важное юридическое определение, вынесенное недавно, в декабре 2019 года, Европейским судом Справедливости (ECJ), в котором дано важное различие между двумя крупными стартапами в сфере экономики совместного использования – Airbnb и Uber. Airbnb, в отличие от Uber, был признан законным электронным посредником, а не […]