ДТП за участю двох машин: Ford та Peugeot (Bolt). Є постраждалі.

У печерському районі столиці сталася ДТП за участю двох машин: Ford та Peugeot (Bolt).

На місці аварії знімальна група «Магнолії-ТВ» поспілкувалася з кермувальниками автівок.

Водій Ford розповів, що їхав у правій смузі в напрямку Південного мосту. Коли почав рух на зелений сигнал світлофору, то побачив як попутня автівка Peugeot починає завертати праворуч з лівої крайньої смуги. Удару було вже не уникнути. 

Від потужного зіткнення автомобіль Peugeot розвертає поперек дороги, а автівка Ford перелітає тротуар та приземляючись на клумбу таранить металевий каркас піддашшя цокольного поверху житлового будинку.

Кермувальник автомобіля Peugeot перебував у шоковому стані. Зміг лише сказати, що дійсно повернув праворуч на другорядну вулицю, бо так сказала його пасажирка, але у якій смузі рухався, мовляв, не пам’ятає.

До лікарні шпиталізували пасажирку автомобіля Ford та пасажирку автівки Peugeot.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Сервис такси DiDi потерял до 30% клиентов после конфликта с Пекином

Крупнейший агрегатор такси Китая DiDi потерял около 30% ежедневных пользователей после конфликта с Пекином, узнал Financial Times. Согласно данным Aurora Mobile, изучающей поведение китайских мобильных пользователей, среднесуточное количество пользователей DiDi в августе упало до 10,9 млн с 15,6 млн в июне. Судя по исторически низкому уровню регистраций, меры китайских властей против DiDi лишают компанию около 4 млн пользователей в месяц. Через несколько […]
error: Content is protected !!