Чим закінчилися «розбірки» із тернопільським таксистом

Тернопільський таксист захотів розповісти «МедіаТОР» про інцидент з суддею. Історія, каже, обросла міфами. Ввечері, третього травня, водій таксі 549 Віктор Шмигаль підвозив пасажира з масиву Дружба на Східний. Замість оплати за проїзд чоловік показав посвідчення судді. Такого вчинку, розповідає водій, спершу не зрозумів, тому й покликав на підмогу інших таксистів, натиснувши на тривожну кнопку. На місце з’їхалися з десяток його колег. Та їх допомога не знадобилася. За словами таксиста, суддя пояснив, що це у нього єдиний документ, а гроші поверне.

– Прийшлось до розрахунку, він вибачається і дає мені своє посвідчення судді, я з переляку натиснув тривожну кнопку, поки мої хлопці з’їхалися, я зрозумів для чого він давав свої документи. Як виявилося, у нього біля себе було тільки посвідчення судді і дав його мені, аби я переписав його дані, я переписав. Наступного дня здзвонилися, зустрілися і розрахувалися. Все в порядку, – розповідає таксист Віктор Шмигаль.

Також таксист пояснює, що на місце події поліції ніхто не викликав. Патрульні проїжджали повз і зупинилися, бо побачили скупчення автомобілів з включеними “аварійками”. Поліцейські підходили й запитували, але заяву ніхто не писав. Тоді, пояснив журналістам МедіаТОР патрульний, що конфлікт вичерпався.

– Поліцію ми не викликали, бо пишуть, що ми викликали, дуже багато пишуть до мене і дзвонять, що він нападав на мене з ножем, що він побив мій автомобіль, але можете перевірити, цілий, з ножем не нападав. Писали: «я суддя і вам платити не буду» такого не було, – розповідає таксист.

За словами таксиста, випадків, коли пасажири не оплачують проїзд чимало, тому й змушені гуртуватися з іншими водіями. Та цього разу все обійшлося, суддя повернув за проїзд 50 гривень.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber увольняет еще 3000 рабочих и закрывает 40 офисов

В то время как миллионы людей во всем мире остаются дома во время пандемии коронавируса, Uber увольняет еще 3000 рабочих. Наряду с 3700, которых уже сократили еще две недели назад, компания из Сан-Франциско уволила 25% своих сотрудников. Uber также закрывает около 40 офисов, в том числе офис Pier 70 в […]
error: Content is protected !!