Bolt ввели нові функції безпеки

Сервіс Bolt запровадив нові функції безпеки, щоб запобігти ризикованим ситуаціям на дорозі під час поїздок у таксі.

Ці функції діятимуть у всіх містах України, де працює сервіс.

ЩО ЗМІНИЛОСЯ

КОМПАНІЯ ОБМЕЖУВАТИМЕ ЧАС, ЯКИЙ ВОДІЙ МОЖЕ ПРОВОДИТИ ОНЛАЙН: якщо працювати за кермом, треба відпочивати, щоб перевтома не впливала на процес водіння, пояснюють у Bolt.

МОНІТОРИНГ НЕПЕРЕДБАЧУВАНИХ ЗУПИНОК. Якщо автівка стоятиме на дорозі, але «природних причин» для її зупинки немає, система надсилатиме повідомлення водію й пасажиру, щоби дізнатися, чи все в порядку (з урахуванням щільності трафіку). Також про ситуацію повідомлятимуть працівника служби підтримки. Таким способом сподіваються швидко зреагувати на несправності й аварії на дорозі.

ВЕРИФІКАЦІЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ: водій повинен мати дійсний акаунт і регулярно робити селфі, щоб підтверджувати свою особу. Також водії з низьким рейтингом можуть втратити доступ до платформи.

У Bolt додають, що кнопкою SOS, яку водій чи пасажир може натиснути в разі екстреної чи небезпечної ситуації, за червень натиснули 85 разів, але лише в 3% випадків це було за призначенням.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

Макрона запідозрили у лобіюванні Uber у Франції

Комісія парламенту Франції підготувала звіт, у якому повідомляється що між президентом країни Еммануелем Макроном та американською компанією Uber було укладено секретний договір. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Radio France. Як вказано у документі, завдяки сприянню Макрона Uber змогли скоротити години підготовки водіїв сервісу з 250 до 7. Однак […]