Bolt позбавили ліцензії у Польщі за махінації

Компанію Bolt позбавили ліцензії транспортного посередника в Польщі, і ті, що надають відповідні послуги під цим брендом, можуть зникнути з країни.

Про це повідомляє портал “Я в Польщі“.

Перевізник усупереч польському законодавству доручав виконання транспортних перевезень фірмам та підприємцям, які не мали відповідних дозволів на цей вид діяльності. Крім того, розпочалися перевірки після скандалів із насильством над пасажирами з боку водіїв таксі.

Також компанію викрили у махінаціях із податками. Щоб зекономити на зарплатах та податках Bolt наймав водіїв на неповний робочий день – на 1/16 ставки лише на кілька годин на день. Було й скаргам щодо некоректно виставлених рахунків у додатку.

Внаслідок цього головний інспектор дорожнього транспорту Польщі позбавив Bolt ліцензії посередника з перевезення пасажирів. Компанія вже подала апеляцію, суд вищої інстанції ухвалить остаточне рішення за кілька днів.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

Екскерівник служби безпеки Uber засуджений за виток даних 50 млн клієнтів

Він визнав свою провину у тому, що заплатив хакерам 100 тисяч доларів в обмін на угоду про нерозголошення інформації про зло. Як результат, хакери отримали доступ до особистих даних більш ніж 57 мільйонів клієнтів Uber, включаючи їхні імена та номери телефонів. Колективний позов було подано проти компанії Uber після того, […]
Екскерівник служби безпеки Uber засуджений за виток даних 50 млн клієнтів