Бійка між водієм uklon і малолітньою пасажиркою в Одесі

В Одесі стався конфлікт між водієм і неповнолітньою пасажиркою. Дівчині не сподобалася музика в салоні авто.

Про це повідомляє Телеграм-канал «Народний Ревізор».Так, стало відомо, що в Одесі стався конфлікт у таксі. Пасажирці не сподобалася музика в салоні, але у водія на цей рахунок була власна думка. Це обурило дівчину і вона почала сильно кричати і лаятися на весь салон, вимагаючи скасувати поїздку.

«Я тобі щас скасую, мати твою, *баную, завершуй поїздку, с*ка», — вигукувала дівчина.

Така поведінка дівчини обурила водія таксі, тому він вийшов з авто і витягнув неповнолітню пасажирку. Дівчину це розізлило ще більше і вона почала кидатися на водія з кулаками і розмахувати ногами.

Відзначимо, що чоловік також вдарив дівчину, він потрапив їй з ноги просто в живіт, після чого вона розплакалася. Зараз про її стан нічого невідомо. 

Источник

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber перейдёт на электромобили в своём сервисе доставки еды

Стало известно, что компания Uber Technologies планирует полностью перейти на использование электромобилей в своём сервисе доставки еды. Однако генеральный директор Uber Дара Хосровшахи (Dara Khosrowshahi) пока не стал давать гарантий, что это произойдёт до 2030 года, когда на электротранспорт должен перейти сервис такси Uber. «Мы хотели начать с нашего основного […]
error: Content is protected !!