Американський сервіс таксі відкриває дослідницький центр у Києві

Американський сервіс виклику таксі Lyft відкриває центр досліджень і розробки в Києві, що дозволить розширити технічне ком’юніті компанії в Східній Європі.

Про це повідомляє DOU.

«Завдяки великій базі висококваліфікованих фахівців в області технологій і високорозвиненому IТ-сектору, Україна, і Київ зокрема, є ідеальним місцем для Lyft Engineering», – заявили в компанії.

Зазначається, що про запуск самого сервісу Lyft в Україні поки не йдеться. Робота київського офісу буде зосереджена на картографуванні.

Перед київською командою стоятимуть завдання:

збору і обслуговування найбільш актуальних і точних картографічних даних;

розробки алгоритмів, моделей і послуг платформ для забезпечення бази для поточних і майбутніх пропозицій Lyft.

Зараз в «Lyft Київ» працює вже понад 20 співробітників. Однак компанія сподівається, що скоро кількість співробітників досягне близько 100 осіб.

Також в Києві з’явиться команда картографів (GIS-фахівців), які разом з інженерними командами працюватимуть над оптимізацією сервісів Lyft.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber идёт на уступки профсоюзам

Компания Uber заключила соглашение с профсоюзом GMB — одним из крупнейших в Великобритании. Он будет представлять и отстаивать интересы 70 тысяч британцев, сотрудничающих с сервисом онлайн-заказа такси, и бороться за улучшение их условий труда — теперь уже на официальном уровне. Согласно договорённостям, они по-прежнему смогут выбирать режим и место работы. […]
error: Content is protected !!