26.04.2018 НАЦПОЛІЦІЯ І СУД ПРОТИ ГРОМАДЯН? ЧИ ДОЗВОЛИТЬ СУД НАЦПОЛІЦІЇ ПОРУШУВАТИ ЗАКОН?

“26.04.2018 Колегія СУДДІВ – може надати ПОЛІЦІЇ законне право ІГНОРУВАТИ ЗАКОН щодо захисту безпеки, прав та інтересів громадян та надати НЕЛЕГАЛЬНИМ ТАКСІ сигнал і далі сміливо НЕ відповідати за безпеку, життя та здоров’я пасажирів, НЕ платити податки, НЕ мати легальну роботу і пенсію, що реально вплине на соціальну, оборонну та проєвропейську складову Держави”

Шановні представники ЗМІ

ЗАПРОШУЄМО ВАС на резонансне судове засідання (справа №826/8056/17) “ГРОМАДЯНИН ПРОТИ НАЦПОЛІЦІЇ У СПРАВІ ШТРАФУВАННЯ НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСI”, яке відбудеться 26 квітня 2018 року, о 09.00 годині, Київ, вул. Московська,8,корп30
Київський апеляційний адміністративний суд (зал №11)
Колегія Суддів: КОСТЮК Л.О., БУЖАК Н.П., ТВЕРДОХЛІБ В.А.

Враховуючи неодноразові звернення представників ЗМІ та штучні переноси судових засідань – ЗАПРОШУЄМО ЗМІ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ФІНАЛЬНОМУ СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ задля зростання авторитету судової влади та демонстрації суспільству її неупередженості та незалежності, оскільки Нацполіція ОСКАРЖИЛА в АПЕЛЯЦІЇ ЗАКОННЕ і ОБГРУНТОВАНЕ рішення суду першої інстанції та можливо “ЧИНИТЬ ТИСК” на незалежну судову владу, з метою скасування позитивного для пасажирів та легальних таксі рішення і УХИЛЕННЯ від боротьби проти НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСІ.

Колегія СУДДІВ Київського апеляційного адмінсуду КОСТЮК Л.О., БУЖАК Н.П., ТВЕРДОХЛІБ В.А. можуть прийняти історичне рішення та в будь-якому випадку ВИГРАЄ ГРОМАДЯНИН, оскільки:

  1. у разі ЗАЛИШЕННЯ в силі законного і справедливого рішення проти бездіяльності Нацполіції – нарешті розпочнеться боротьба з НЕЛЕГАЛЬНИМИ ТАКСІ, розпочнеться забота про пасажира, про його безпеку і НЕЛЕГАЛЬНІ ТАКСІ почнуть платити податки та відповідати за свої дії і Держава отримає мільярдні надходження до Держбюджету.
  2. але, у випадку СКАСУВАННЯ законного і справедливого рішення проти бездіяльності Нацполіції — Колегія СУДДІВ Київського апеляційного адмінуду — КОСТЮК Л.О., БУЖАК Н.П., ТВЕРДОХЛІБ В.А.:

2.1) — може НАДАТИ ПОЛІЦІЇ законне ПРАВО І ДАЛІ ІГНОРУВАТИ ЗАКОН щодо захисту безпеки, прав та інтересів громадян.

2.2) — може НАДАТИ НЕЛЕГАЛЬНИМ ТАКСІ сигнал і далі сміливо НЕ відповідати за безпеку, життя та здоров’я пасажирів, НЕ платити податки, НЕ мати легальну роботу і пенсію, що реально вплине на соціальну, оборонну та проєвропейську складову Держави.

Майже вперше в історії України, 21.11.2017 року Громадянин України ВИГРАВ цю резонансну судову справу де КОЛЕГІЯ СУДДІВ визнала БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ Національної поліції України ПРОТИПРАВНОЮ та ЗОБОВ‘ЯЗАЛА поліцейських ШТРАФУВАТИ НЕЛЕГАЛЬНІ ТАКСІ та захищати законні інтереси громадян (http://reyestr.court.gov.ua/Review/71073421).

В народі та серед ЗМІ і таксистів цю справу вже охрестили як “СПРАВА ПРОТИ UBER ТА UKLON” і “СПРАВА ПРОТИ НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСІ”.

Матеріали та відео на:

1: http://utma.org.ua/
2: http://taxoport.com/
3: http://khabibullin.kiev.ua/category/takci/

Дану резонансну справу ініціював ГРОМАДЯНИН України Андрій АНТОНЮК з вимогою ЗОБОВ’ЯЗАТИ  Нацполіцію вчиняти дії які передбачені  законом та ШТРАФУВАТИ

ГРОМАДЯНИН України Андрій АНТОНЮК (https://www.facebook.com/andriy.antonyuk) офіційно представляє ЛЕГАЛЬНИХ роботодавців та ЛЕГАЛЬНИХ перевізників на таксі (http://taxoport.com/) як на Київському рівні так і на Всеукраїнському та міжнародному рівнях і є одночасно:

— головою «Української таксомоторної асоціації #УТМА» (http://utma.org.ua/), головою “Київської міської організації роботодавців” (#КМОР, http://kmor.kiev.ua), головою “Федерації роботодавців міста Києва” (#ФРК, http://www.frk.kiev.ua), заступником голови “Федерації роботодавців України” (#ФРУ, http://fru.ua/ua/), головою “Спільного представницького органу роботодавців в місті Києві” (#СПО), головою “Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради (#КМТСЕР, http://www.ntser.gov.ua).

Правовий захист у даній резонансній справі та захист прав та інтересів позивача ГРОМАДЯНИНА України Андрія АНТОНЮКА здійснює група відомих правників і адвокатів, в тому числі відомий адвокат, голова “Київської обласної колегії адвокатів”, голова “Комітету з інформполітики та інформбезпеки” Національної Асоціації Адвокатів України Вадим ХАБІБУЛЛІН.

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ:

Андрій АНТОНЮК
FACEBOOK.COM/ANDRIY.ANTONYUK
(067)4490401

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Суд заборонив сервіс таксі Uber у Відні

В Австрії комерційний суд Відня заблокував роботу сервісу таксі Uber у столиці країни. Про це з посиланням на повідомлення компанії Taxi 40100, що подала позов, передає в середу, 25 квітня, агентство Reuters.  Зокрема, суд визнав, що методи роботи Uber не відповідають правилам, встановленим для віденських таксі. За словами юриста Taxi […]
error: Content is protected !!