Форум Таксопорт: о такси, трансфере и др легковых автомобильных перевозках
Всё о такси и легковых автомобильных перевозках в Украине. Здесь о таксистах, перевозчиках, ИДС-сервисах, водителях и клиентах легковых автомобильных перевозок

Портал taxoport.com
FAQFAQ | ПоискПоиск | ПользователиПользователи | ГруппыГруппы  | Регистрация Регистрация | ПрофильПрофиль | Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения | ВходВход

Що пишуть в Укрнеті про львівське таксі
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  След.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум Таксопорт: о такси, трансфере и др легковых автомобильных перевозках -> Львівське таксі. Львовское такси
Предыдущая тема  Следующая тема 
Автор Сообщение
angal
администратор

СообщениеДобавлено: Сб Дек 04, 2010 7:12 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Та що Ви кажете?

З одного боку - бригада з 25 справжніх приватних підприємців-перевізників на таксі, кожний із яких вклав в себе по 15 штук зелених? Деж то таке диво у Львові?

А з другого боку - водії (тобто треба розуміти - наймані працівники), які не знають що робити і дістають дурними запитаннями... А чиї ж вони водії? І що ж їм так погано працюється? Може заробітна плата замала, чи умови роботи занадто жорсткі?

А про активність у топіку - мене це не дивує. Адже ті, хто справді заробляє на життя перевезеннями власним автомобіілем у Львові, зараз знаходяться у умовах, при яких їм взагалі не до інтернету. По 12-14 годин в день висидіти у авто, щоби кінці з кінцями звести - не стимулює до інтернет-спілкування.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Рекламщик

СообщениеДобавлено: Сб Дек 04, 2010 7:12 pm    Заголовок сообщения: Реклама на Форуме портала Taxoport.com

angal
администратор

СообщениеДобавлено: Сб Дек 04, 2010 7:50 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

І вдогоку. Про "справжнього таксиста". Мені відомо, що декому саме зараз дуже хочеться мій багаторічний стаж діяльності у якості самозайнятого перевізника виставити чи не єдиним джерелом набуття знань та досвіду.

Відомо також і ціль такого звуження оцінки компетентності - адже знову ідеться про просування однобоких змін до транспортного законодавства, які мають на меті виключно руління доступом на ринок окремими зацікавленими особами, та не не враховують інтереси ішних учасників ринку перевезень на таксі та звичайними легковими автомобілями, не враховують інтереси держави та інтереси споживачів послуг. І хочеться представити опонента якось попростіше... Може його і слухати не будуть...

Наголошую: не вийде.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
ВИТЯНЯ
специалист

СообщениеДобавлено: Вс Дек 05, 2010 12:41 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Таксист писал(а):
У мене в бригаді, на одній з львівських фірм (без реклами,я - бригадир на цій фірмі), порядку 25 приватних підприємців, у яких "самоходи", вартістю понад 15 штук баксів .І якщо хтось з тих людей, перед тим як вкласти значну суму коштів у власну справу, ні про що не думав - сумніваюсь. .
Бригада предпринимателей на фирме - ото прикол! Twisted Evil
Бригадир! Почём себестоимость пробега самохода за 15? Cool
bukatoff
специалист

СообщениеДобавлено: Вс Дек 05, 2010 1:25 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Таксист писав(а):
Пи.Си. Дивує той факт, що окрім справжнього львівського таксиста "angal" ніхто не проявляє активності в іменній темі.
Тута ми.
Дивимось.
В полєміку влізати не хочеться - занадто банально це все: ваші аргументи і факти, доводи та проводи.
Цитата:
Таксист писал(а):
У мене в бригаді, на одній з львівських фірм (без реклами,я - бригадир на цій фірмі), порядку 25 приватних підприємців, у яких "самоходи", вартістю понад 15 штук баксів .І якщо хтось з тих людей, перед тим як вкласти значну суму коштів у власну справу, ні про що не думав - сумніваюсь.
Шановний, не робіть марної реклами на всю Юкрайну!

А скільки автомобілів за 20-ку зелені разом з їхніми власниками вже "за бортом" таксобізнесу і за межею бідності ?

Про походження коштів на такі автомобілі - промовчимо. Але 99%, що гроші в таксі не зароблялись. Одна з версій: " За давнією галицькою традицією - це не моє, це родичів. Подарили... Embarassed " (дивіться на телеканалі ЗІК програму "Хто тут жеве?").

Якшо Ви, шановний, бригадир в ООО, або ООдва, то Ваша позиція і розуміння процесу трохи не відповідає дійсності. Авто за "15 штук баксів" в кредиті або лізингу (на виплаті) і гроші "люди" не вклали , а вкладають систематично. І фокус тут усім зрозумілий: авто вартістю 15000 на день покупки власнику в день закінчення кредиту буде "стояти" в 30-ку, а ринкова вартість в 3-шку за запчастини.

Щодо статусу водіїв (СПД ФО) - то всім у Місті Лева відомо, що схема ця використовується для мінімізації оподаткування доходів одного великого монополіста, а водіі - все одно "пєшки" на клітковому полі, яких при найменшій прикрій нагоді (Податковий кодекс в другій редакції) розміняють.

Якшо Ви, шановний, бригадир в іншій схемі при інформаційній службі - то це взагалі приклад повного "баранизму" візників. І вам би честі не робило бути головою того стада. А Ваші сумніви щодо необдуманності рішень Ваших колег набувають справжнього "конкретного значення":

- Пояснюю для "всього форумного приходу" : Фізичні особи, водіїї на власному автомобілі, оформляють статус СПД ФО (або мають такий статус) з подальшим "не здійсненням діяльності", приносять копії документа в певне ПП і - купують там ліцензійну картку від "криши"! Відповідно їх присажують на щомісячні шляхові листи! Але єдина відмінність від "не підприємців" - "підприємці" платять за шляхівки 50% від суми яку платять "повні олені". І це при тому, що вже всім в Країні відомо, що транспортне законодавство має "дзюрку" відносно таксоперевезень в межах міста .
Так про що думають такі "підприємці"?

Переконайте мене в іншій схемі існування Ваших 25 "мажорних" візників. Зберіть копії документів ( свідоцтво СПД ФО (про свідоцтво платника єдиного податку промовчимо), Ліцензію, де в графі "ліцензіат:" буде вказано власника свідоцтва СПД ФО) та відправте скани цих документів Адміністратору цього ресурса. Адміністратор підтвердить статус ваших однодумців одним словом (не вірити адміну - не відвідувати цей ресурс!). Тоді наш "голова опозиції" призупинить своє глузування, а повага до Вас переможе над іронією відносно Ваших постів.

З повагою.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Таксист
юзер полноправный

СообщениеДобавлено: Вс Дек 05, 2010 7:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bukatoff, я так зрозумів, що Ви "не віруючий Фома" який живе не "тут і зараз", і до львівського реального таксі, Вам, як з "Привокзальної до Сихова".
На рахунок форуму, я уважно прослідкував відвідування певних тем,це так,щоб амбіції з однієї ІР адреси не формували загальної думки,яка повірте , у м. Львові, не є однозначною та примітивною, як би вам це не хотілось. Не потрібно бути дуже спостережливим, щоб зрозуміти, що спілкування відбувається між однією групою людей, які грають роль ніби то не заангажованих "праведників" які далекі від реалій сучасного буття в таксі.І повірте, це не ярлик, який хтось на когось, прагне підчепити...І те, що даний ресурс,декларуючи демократичні засади, перетворився в переслідування"инакомыслия" з спілкуванням, у три "ствола",по принципу, три проти одного - так для того не потрібно про сиджувати штани коло монітора...)))...Їдьте краще - по таксуйте. Поки є робота.
Ramires
юзер полноправный

СообщениеДобавлено: Вс Дек 05, 2010 9:11 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чоловіче добрий, Ви уже достали якщо чесно. Запам"ятайте, після крапки, коми... завжди має бути пробіл. Очі болять після Вашої писанини. Пишу з телефона в машині під час роботи, ...палець болить. Знайте, що не тільки Ви тут одні, а іще багато людей. Тільки судячи з Ваших постів, я не бажаю вступати з Вами в полеміку - без змісту.

taksman
специалист

СообщениеДобавлено: Вс Дек 05, 2010 9:50 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да бес с ними, пробелами.
Вот с заангажированностью и инакомыслием интересно. Кого это тут казнили за крамолу, кроме тех, кто начал обзываться?
ВИТЯНЮ так давно уже колесовать надо, если следовать этой логике.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Андрей ЭСКОРД
специалист

СообщениеДобавлено: Вс Дек 05, 2010 11:45 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дык, кто ж его посадит - он же памятн... тфу, образ!Smile
А пробелы тоже важны - хочется ж понимать коллегу слету, а не расшифровывать "послания из космоса"!
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
ВИТЯНЯ
специалист

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2010 3:26 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

taksman писал(а):
ВИТЯНЮ так давно уже колесовать надо, если следовать этой логике.
Ша! Не надо колесовать! Я только спросил у бригадира за бизнес-план самоходо-владельцев 15ти тысячников.
Я всегда на такие вещи, которые не понимаю, прошу цифру.
Ни разу не ответили... Twisted Evil
Есть другой вариант. Пусть мне долганут 15 штук и научат как выгодно косить бабло в такси. Я приведу ещё пару десятков неверующих. Twisted Evil Расчёт с долгами будет зависеть от верности учения.
angal
администратор

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2010 7:27 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ВИТЯНЯ, не дадут. Изо всех сил постараются убедить, что Вам выгодно вложить Ваши. Даже если у Вас их нет. Кредит, или точнее какой-нить навороченный лизинг - вполне можно придумать. А гарантии обязательств - квартира есть. Есть что забирать.

Рекламу этого "супервыгодного" для Вас бизнеса и придумывать не надо, уже есть - вон 7000 грн ежемесячного заработка для новичка в киевском сегодняшнем такси... А если рядом поставить, например, 60% годовых от вклада денег в пирамиду "Кингз Капитал", о которой только вчера снова вспоминали на телеканале "Интер" - не вижу разницы.
Евгений
юзер полноправный

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2010 12:02 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Разводить полемику - это одно. А вот попытаться заработать на линии в 15-ти тысячнике хотя бы 6 тыс. в месяц - это другое.

Есть подозрение на непродуманное оленеводство, так озвучьте же, где находится такая "ферма", и где мозги у этих 25 типа ПП.
bukatoff
специалист

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2010 1:53 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mad Трохи, сі, зачепило.
Цитата:
На рахунок форуму, я уважно прослідкував відвідування певних тем,це так,щоб амбіції з однієї ІР адреси не формували загальної думки...
Razz Компутерні технології для таксистів - зло! Вже з допомогою мікропроцесорних таксометрів людей дурять. Я от, махнув по роботі в США, пишу з нетбука в таксі. WI-FI в любому таксі. Безкоштовно.
Wink ІР підтвердить...
Цитата:
Не потрібно бути дуже спостережливим, щоб зрозуміти, що спілкування відбувається між однією групою людей, які грають роль ніби то не заангажованих "праведників" які далекі від реалій сучасного буття в таксі.
Помиляєтесь.
В чому, по Вашому, сучасне буття Львівського таксі?
Більше половини львівських таксистів не володіють комп’ютерною грамотою. А інтернет вважають “дивом” сторіччя.
Вас ніколи "маски шоу" обличчам на капот не клали, тільки за те що ви таксист?

Я, доречі, не приховую, що в світлі останніх законотворчих подій змушений піти в "тінь" і відмовитись від статусу платника податку, а згідно останньої інформації про реформи у транспортній галузі - то і статус ліцензіата вже не актуальний. Але я принципово буду опиратися спробам на собі заробити іншим підприємливим особам, які хочуть зробити свій бізнес за рахунок візника під виглядом оплати "на право таксувати". Я згідний оплачувати ті послуги, які сам замовляю і вони мені необхідні.
Цитата:
І те, що даний ресурс,декларуючи демократичні засади, перетворився в переслідування"инакомыслия" з спілкуванням, у три "ствола",по принципу, три проти одного - так для того не потрібно про сиджувати штани коло монітора...)))...Їдьте краще - по таксуйте. Поки є робота.
Ніхто нікого не переслідує. Тут прийнято називати все своїми іменами і висловлюватись відштовхуючись від своєї позиції (статусу) в сфері.
Цитата:
Звідси і запитання у мене, як у таксиста, що робити, щоб не залишитись " за бортом" ? .
Визначаємось з своїм статусом в межах єдиних для всіх Законів України, або вибираємо позазаконний бік. Визначившись з місцем – задаєм питання і отримаємо відповіді.
Я от визначився - моя справа побільше “косити” і поменше витрачати на нелегітимні схеми. Я от вишукую певну інформацію, яка б дозволяла мені поменше “відстьогувати” і відносно вільно почуватись.

А яка різниця між Вами, бугром, і мною, “тіньовиком”, якщо щемити нас поруч почнуть?

Була б робота – я б не писав. Часу б не було. А то вже 5-тий клієнт тікає, почувши мою ціну від Мечнікова до центру. Чому така ціна? Бо так хочу і нікому не зобов’язаний відчитуватись.
Таксист
юзер полноправный

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2010 11:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bukatoff, а ви не лузер форумний, а справжній адмін...так відкрийте своє справжнє лице...а то не пасує, відповідати за себе і за адміна
)))
Пи.Си.Якщо ще назвете марку мого компа - за поважаю...чесно і відверто.)))
Таксист
юзер полноправный

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2010 11:18 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якщо без жартів і без "пріколів", ми усі знаходимось в однаковій ситуації.І ті що в "законі", і ті,що думають що вони в "законі".А ось,хто з нас виживе в даній ситуації ,та знайде раціональну точку прикладання - час покаже.
angal
администратор

СообщениеДобавлено: Вт Дек 07, 2010 7:13 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Таксист, в топіку до ваших реплік поставлено запитання. Замість відповіді на них, ви взялися давати оцінки форуму, ресурсу, користувачам форуму і вимагати справжні лиця.

Так от, вони у нас є. Причому значно довше, ніж ви тут присутні.

А де ваше?
jhonson
специалист

СообщениеДобавлено: Пт Мар 02, 2012 10:18 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Таксистів у Львові акредитують до Євро-2012

bukatoff
специалист

СообщениеДобавлено: Сб Мар 03, 2012 12:57 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Shocked
Впервые слышу.
Проделки "профильных прикручивателей"?
Михалич
юзер полноправный

СообщениеДобавлено: Пн Мар 19, 2012 7:38 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Журналісти дізнались, як львівські таксисти чекають Євро-2012
bukatoff
специалист

СообщениеДобавлено: Ср Мар 21, 2012 11:55 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Капец просто. Особливо, про "бувшого" наркомана. Певно 80% описаних випадків - "оптимальне".
А про Лєвандовку - жесть. Оце просто київська - Троєщина якась.
bukatoff
специалист

СообщениеДобавлено: Ср Мар 21, 2012 1:47 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Новий оператор таксі в Львівському Аеропорту.

Це вже наш Голова правління УТМА організував? По чому рабмісця?
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум Таксопорт: о такси, трансфере и др легковых автомобильных перевозках -> Львівське таксі. Львовское такси Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  След.
Страница 2 из 8

Перейти: