Форум Таксопорт: о такси, трансфере и др легковых автомобильных перевозках
Всё о такси и легковых автомобильных перевозках в Украине. Здесь о таксистах, перевозчиках, ИДС-сервисах, водителях и клиентах легковых автомобильных перевозок

Портал taxoport.com
FAQFAQ | ПоискПоиск | ПользователиПользователи | ГруппыГруппы  | Регистрация Регистрация | ПрофильПрофиль | Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения | ВходВход

Як підняти оборот служби таксі?
На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум Таксопорт: о такси, трансфере и др легковых автомобильных перевозках -> Закарпатское такси. Закарпатське таксі
Предыдущая тема  Следующая тема 
Автор Сообщение
SHEVA1502
юзер полноправный

СообщениеДобавлено: Пн Фев 15, 2010 9:33 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня! Мене цікавить як можливо знайти для своєї фірми більше машин і клієнтів? В мене звичайно велика фірма як на Ужгород (120 машин), і замовлення течуть рікою, але не всі встигаємо взяти. Як можливо привернути увагу водіїв інших фірм щоб вони йшли до нас працювати? Тим паче наші водії заробляють 150-300 гривень в день (це правда). Я розумію якщо б це була брехня, але наші водії і справді стільки заробляють, але чому ж водії інших фірм прийдуть місяць, два попрацюють і йдуть в іншу фірму? Можливо вони хочуть повернутись але надто горді? Раніше часу дякую всім за відповіді.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Рекламщик

СообщениеДобавлено: Пн Фев 15, 2010 9:33 pm    Заголовок сообщения: Реклама на Форуме портала Taxoport.com

vikfed
юзер полноправный

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 12:30 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пообщайтесь с водителями, которые уходят - что им не нравится. Пообщайтесь и с теми кто верен Вам - что им подходит и (очень важно) - что надо было бы исправить. Только не кидайтесь исправлять сразу, а то комиссия станет нулевой Wink
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
angal
администратор

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 7:16 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

SHEVA1502, доброго дня.

Для того, щоби проаналізувати ситуацію, потрібна ще важлива інформація: розцінки, на перевезення, які Ваша служба таксі повідомляє пасажирам, а також розцінки, за якими працює сама ДС. До того ж - середньодобова кількість переданих на 1 машину замовлень, та спосіб розподілу тих замовлень (кругова система, чи якось інакше, та чіткість відслідкування найближчої/першої в черзі машини).
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
ВИТЯНЯ
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 10:29 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

SHEVA1502 писал(а):
Тим паче наші водії заробляють 150-300 гривень в день (це правда). Я розумію якщо б це була брехня, але наші водії і справді стільки заробляють, але чому ж водії інших фірм прийдуть місяць, два попрацюють і йдуть в іншу фірму?
Действительно странно... Если водитель приносит в семью 150-300 грн в день, что ж с ним нужно делать, чтоб он ушёл?! Shocked
taksman
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 10:37 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Надо, чтоб он наездил на эти 150-300гр, километров так 400-500. Shocked
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
ВИТЯНЯ
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 10:46 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну я так понял, что "заробляють" это чистые...
SHEVA1502
юзер полноправный

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 7:29 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Таксисти роблять мінімум 20-25 замовлень. Мінімальне замовлення - 8 грн їх дуже мало. Якщо підрахувати вони мають здати в офіс 30 гривень, на заправки 80 гривень (в всіх газ) і додому мінімум 150 гривень (30+80+150=260 грн). Щоб їх заробити немає жодних проблем, а за день вони їздять приблизно 150 км та ще заробіток за очікування.

Розцінки ви можете побачити на сайті Експрес таксі.

Я хотів би підняти ціни, але для цього потрібно і свій рівень підняти, а не просто так їх піднімати. До речі зараз до нас прийшло декілька нових водіїв, і що саме головне з власним авто (так в мене на рахунку без авто є десь 20 водіїв).
Дякую всім за ваші відповіді. Якщо в когось є власна фірма, будь-ласка поділіться зі своїми ідеями по покращенню фірми.

Та й до речі ми єдина фірма Закарпаття, яка ввійшла в Всеукраїнську спілку таксі. Всім дякую.
avb
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 7:57 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

to SHEVA1502: При таких тарифах на поездку проще продать автомобиль, деньги пропить и прогулять и сделать себе харакири!
taksman
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 8:09 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тоже озадачил тариф. Вроде областной город...
Потом сверился с Википедией, и всё стало на места. Городишко меньше Славянска по населению на семь тыщ, и почти в два раза по площади. Наверняка, полгорода работает и живёт в Европе. Оставшиеся, нормальные тарифы в такси не потянут, пешком пройтись недалеко...
SHEVA1502
юзер полноправный

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 8:19 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну для Ужгорода це нормальні тарифи. Я думаю що з березня я підніму тарифи до мінімального 10 грн і просто накину по 2 гривні на кожне замовлення. А якщо ви ввжаєте що ціни маленькі, то нехай водії так заробляють, тому, що в інших фірм взагалі немає замовлень і вони просто по місту стоять. Дякую за коментарі але я б був більш вдячний за коментарі з допомогою, а не з критикою, але звичайно без критики нікуди.
Matros
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 8:34 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вопрос в студию. За чей счет каждая десятая бесплатная поездка? И имеет ли она какие-то ограничения для пассажира?
taksman
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 8:36 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я не критикую. Анализирую скорее.
Нескромные вопросы:
А как Вы определили, что это нормальные тарифы?
Вы сами, за рулём, по таким тарифам ездите?
Еще не понял про:
SHEVA1502 писал(а):
(так в мене на рахунку без авто є десь 20 водіїв).
Растолкуйте. Остальные 100, что на Ваших личных машинах ездят? Или им просто кто-то посторонний, сдал в "серую" аренду?

За это:
Цитата:
Я думаю що з березня я підніму тарифи до мінімального 10 грн і просто накину по 2 гривні на кожне замовлення
autooz, Вас так раскритикует, что Вам станет стыдно... Very Happy Very Happy
ВИТЯНЯ
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 10:00 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

SHEVA1502 писал(а):
Таксисти роблять мінімум 20-25 замовлень. Мінімальне замовлення 8 грн їх дуже мало. Якщо підрахувати вони мають здати в офіс 30 гривень, на заправки 80 гривень (в всіх газ) і додому мінімум 150 гривень(30+80+150=260 грн). Щоб їх заробити немає жодних проблем,а за день вони здять приблизно 150км та ще заробіток за очікування.
В Вашей бухгалтерии нет одной позиции: либо аренда авто, либо амортизация/эксплуатация.
По Вашей схеме вербовали в таксисты лет 5 назад...
Проедание автомобиля.
ВИТЯНЯ
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 10:08 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

SHEVA1502 писал(а):
Ну для Ужгорода це нормальні тарифи.Я думаю що з березня я підніму тарифи до мінімального 10 грн і просто накину по 2 гривні на кожне замовлення.
Кто там говорил, что тарифы устанавливают таксисты? Twisted Evil
Цитата:
А якщо ви ввжаєте що ціни маленькі,то нехай водії так заробляють ,тому,що в інших фірм взагалі немає замовлень і вони просто по місту стоять.
Непонятно, чего тогда от Вас тикают?! Shocked Может, "стоя по городу" они зарабатывают больше, чем с Ваших заказов?
Цитата:
Дякую за коментарі але я б був більш вдячний за коментарі з допомогою, а не з критикою,але звичайно без критики нікуди.
Помощь простая - действуйте в прежнем направлении. Пока пролазит. Ротация-ротация-ротация... Evil or Very Mad
SHEVA1502
юзер полноправный

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 10:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

to Matros: В нашій фірмі є така річ як пароль,з його допомогою при виклику таксі ви просто говорите(дайте мені машину на Заньковецьку 11 по паролю ЖОРА) і тоді ви їдете безкоштовно(точніше ви їдете безкоштовно лише мінімальний тариф ,а далі доплачуєте).

to taksman: Ні на моїх їздять лише 20,решта на своїх.Я маю на увазі наприклад:приходить людина але без машини і її анкета залишається в нас в базі.Коли я знайду йому машину (куплю або з нашого резерву) то ми його на неї садимо і він на ній працює і дає за неї від 60грн-до 120.

to ВИТЯНЯ: В нас в бугалтерії є все. Оренда авто також (але не на своїх авто їздять тільки 20 машин і тому я вважав не обов*язковим це писати). Тим паче навіть ті які їздять на моїх машинах вони заробляють хоча б 100 гривень в день (я маю на увазі за зміну 12 годин).

Дякую всім за запитання.
taxxist
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 11:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А вы сделайте тариы 15 посадка, 3.50 км, на вашу контору побегут все таксисты города....., остальные службы будут только принимать звонки и говорить
-в вашем районе нет свободных машин..... Cool
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 11:24 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

taxxist писал(а):
А вы сделайте тариы 15 посадка, 3.50 км, на вашу контору побегут все таксисты города....., остальные службы будут только принимать звонки и говорить
-в вашем районе нет свободных машин..... Cool
Ну что сразу напали на человека?!
Ну не может он сделать тарифы, это определяют водители!
Вот смену в 12 часов - может! Twisted Evil
taksman
специалист

СообщениеДобавлено: Вт Фев 16, 2010 11:56 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ВИТЯНЯ писал(а):
Ну не может он сделать тарифы, это определяют водители!
Дык я спрашивал, как определяется нормальность тарифов. Тишина.
Видно остался ещё оазис где тарифы определяет ДС, а водилы радостно поддерживают.
Завидую... Wink
taxxist
специалист

СообщениеДобавлено: Ср Фев 17, 2010 12:00 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

taksman писал(а):
Видно остался ещё оазис где тарифы определяет ДС, а водилы радостно поддерживают.
Завидую... Wink
Не совсем оазис.... те, кто умеет считать деньги бегут с оазиса на бордюр, хоть меньше заработал, зато никому не должен.....
администратор

СообщениеДобавлено: Ср Фев 17, 2010 6:36 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

SHEVA1502, тепер зрозуміло яку службу таксі Ви представляєте.

У минулому році кілька раз пропонував Вашому сайту встановити кнопку нашого Каталогу таксі, в якому майже рік за нашою ініціативою була розміщена сторінка, що представляла Ваш сайт. Відповіді не дочекався - сторінку видалив. До речі, таке відношення до інтернет-розкрутки та рекламної підтримки Вашого бізнесу, яке вочевидь не на користь Вашій службі таксі, вже примушує задуматись - а чи треба витрачати час на поради? Якщо Ви не використовуєте очевидні і практично безкоштовні можливості по покрашенню Вашого представлення як для потенційного клієнта таксі, так і для потенційного партнера-перевізника, то імовірно і інші поради проігноруєте.

Ваші конкуренти, на противагу Вам, не відкидають такі можливості: Люкс-Таксі, Ужгород Закарпатської обл. І понад 50 живих клієнтів (з поїздками не на сусідню вулицю, звичайно), отриманих завдяки 1300 переглядам цієї стоінки, певна річ, їм не завадили.

Але, все ж не можу не прокоментувати по суті Ваших запитань:

Встановлені Вами тарифи на перевезення - головна причина, чому біля Вас не можуть втриматись перевізники. Адже розцінки, які представлено на сайті Експрес-таксі - вдвічі нижчі від тих, при яких можлиіва ефективна експлуатація автомобіля в таксі і при цьому більш-менш пристойний заробіток водія.

Ваша "калькуляція" доходів перевізника, в якій не вистачає власне автомобіля, а є тільки паливо і плата за послуги ДС - стороннього смішить, а перевізника, який попробував Вашої співпраці, повинна просто обурювати. Я навіть не акцентую увагу на конкретних цифрах, хоча упевнений - до них теж можна поставити чимало знаків запитань.

Тому, правильно сказав ВИТЯНЯ, у Вас залишається тільки один простий спосіб покращити свої доходи - інтенсифікувати оборот неналежних Вам автомобілів навколо Вашої служби. І "заробляти" на "вступних" та "штрафних" і ще яких там...

Ажде діапазон співпраці з Вашою службою таксі для чесного та акуратного партнера обмежений перідом від початку надання послуг за Вашими розцінками до виходу з ладу ходової його автомобіля, на ремонт якої неможливо біля Вас відкласти необхідну суму, якщо тільки не перестати істи.

Якщо ж у Вас є таксисти-автовласники, що тримаються біля Вас достатньо довго, то можете бути впевнені, що це не завдяки умовам співпраці з Вами та "розцінкам" Вашої служби таксі, а всупереч їм.

Що тут можна порадити? Якщо маєте достатній вплив на міський ринок перевезень - працювати в напрямку змін правил гри на ньому з ціллю обмеження залучення до перевезень кожного пересічного (в першу чергу - через детінізацію), на базі цього - підвищення середньоміского рівня цін на послугу перевезення, створення мережі стоянок таксі для перевізників, що співпрацюють з Вашою службою таксі, і таким чином - через підвищення виручки і зменшення холостого пробігу - можна отримати в очах перевізника підвищення привабливості співпраці з Вами.

А інші поради, ІМХО - як завулювати і зробити привабливу обгортку для лохотрона. І на цьому ресурсі ви таких навряд чи дочекаєтесь.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум Таксопорт: о такси, трансфере и др легковых автомобильных перевозках -> Закарпатское такси. Закарпатське таксі Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.
Страница 1 из 5

Перейти: