Главная arrow Общественные объединения arrow Ассоциация диспетчеров и водителей служб такси arrow Cтворення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України»
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 
Главная
Публичные заявления министра инфраструктуры
Общественные объединения
Каталог такси в Украине
Таксометры (счётчики) для такси
Продажа и сервис таксометров
Полезные решения, оборудование
Легализация частного такси
Нормативная база, ПДД
Официальные разъяснения
Официальные "разборки"
Нормативные новости
Аналитика, публикации и ТВ
О такси за рубежом
Происшествия, ДТП с такси
Пассажирам о такси
Не только за рулём и клавой
Всякая всячина
Правовая защита водителей
Автомобили для такси
Калькулятор себестоимости
Таксо-дискотека
Приколы от такси
Фотогалерея такси
Автоэротика (вход)
Рекламодателям
Архив публикаций
Обмен ссылками с Таксопорт™
О проекте Портал Таксопорт™
Обратная связь
Содержимое основных разделов
Поиск по содержимому
Архив предложений в нормативку
Архив инициативы ВАСП

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

Cтворення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України» Версия для печати Отправить на e-mail
      Громадська організація «Асоціація інформаційний диспетчерів та водіїв служб таксі» висловлює бажання та ініціює створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України», в яку би входили активні громадяни, що бажають реформувати сферу автотранспортних послуг, приймали б активну участь у розробці законодавства в галузі таксомоторних перевезень, сприяли б спільному захисту інтересів членів організації та громадян, які здійснюють перевезення пасажирів та їх багажу на таксі та автомобілями на замовлення, а також розвитку ділових відносин фахівців у сфері пасажирських перевезень.

     Бойко Леонід Леонідович – Голова ВГО «Українське таксі», підтримав дану ідею щодо створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України», тому що ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі» проявила свою активність, послідовність та цілеспрямованість у вирішенні нагальних та проблемних питань в частині реформування автотранспортного законодавства. Він підкреслив, що місцезнаходження майбутньої організації в м. Києві відіграє важливу роль у вирішенні більшості питань, адже центральні органи влади знаходяться безпосередньо в столиці і це спростить процедуру співпраці між останніми та Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація таксистів України». Про це п. Бойко офіційно повідомив місцеві осередки ВГО «Українське таксі». Також, бажання ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі» максимально плідно та повно співпрацювати з учасниками ринку пасажирських перевезень України та створення нової всеукраїнської громадської організації підтримав Голова Професійної спілки таксистів України Попик Василь Іванович.

     Хочу наголосити, що створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України» не означає, що зміна статусу та назви громадської організації «Асоціація інформаційний диспетчерів та водіїв служб таксі» з місцевого на всеукраїнський стане перепоною для плідної співпраці та узгоджених дій з нашими існуючими та майбутніми партнерам. Створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України» дозволить покращити та розширити вплив на повільне але неминуче реформування ринку таксомоторних послуг, та надасть можливість для більш широкого об’єднання учасників цього ринку для активної та ефективної співпраці щодо створення правової та самостійної галузі пасажирських перевезень на таксі та автомобілями на замовлення.

     На даний час громадська організація «Асоціація інформаційний диспетчерів та водіїв служб таксі» проводить активну роботу та співпрацю з державними органами виконавчої влади в питаннях впорядкування діяльності на ринку перевезення на таксі та автомобілями на замовлення, спільно зі своїми партнерами підготувала ряд документів та продовжує аналізувати необхідність змін до відповідних законодавчих актів щодо покращення ситуації та умов діяльності кожного з учасників цього ринку та активно відстоює законні права та інтереси підприємців, які надають інформаційно-диспетчерські послуги, послуги з перевезення на таксі та автомобілями на замовлення. Наші дії є відкритими про що свідчать регулярні оновлення нашого офіційного інформаційного ресурсу щодо наших звернень та реагування на них та мають на меті всебічний розгляд та урахування всіх зауважень та пропозицій від кожного небайдужого та бажаючого. 

     З питань щодо створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України» та її регіональних осередків, а також цілей, мети та завдань організації, просимо звертатися до Головченка Олександра Васильовича за тел.: +380-93-321-4040

      З повагою, Президент ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі», Голова Київського міського осередку ВГО «Українське таксі»

Головченко О.В.


Administrator, 04-06-2010, hits: 9881
 
< Пред.   След. >
 
! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.
Rambler's Top100