Главная arrow Общественные объединения arrow Ассоциация диспетчеров и водителей служб такси
 RSS Taxoport Facebook Taxoport Twitter Taxoport VK 
Главная
Публичные заявления министра инфраструктуры
Общественные объединения
Каталог такси в Украине
Таксометры (счётчики) для такси
Продажа и сервис таксометров
Полезные решения, оборудование
Легализация частного такси
Нормативная база, ПДД
Официальные разъяснения
Официальные "разборки"
Нормативные новости
Аналитика, публикации и ТВ
О такси за рубежом
Происшествия, ДТП с такси
Пассажирам о такси
Не только за рулём и клавой
Всякая всячина
Правовая защита водителей
Автомобили для такси
Калькулятор себестоимости
Таксо-дискотека
Приколы от такси
Фотогалерея такси
Автоэротика (вход)
Рекламодателям
Архив публикаций
Обмен ссылками с Таксопорт™
О проекте Портал Таксопорт™
Обратная связь
Содержимое основных разделов
Поиск по содержимому
Архив предложений в нормативку
Архив инициативы ВАСП

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

Ассоциация диспетчеров и водителей служб такси

Законопоект, чи каток, яким нас прагнуть переїхати?

Версия для печати Отправить на e-mail
Ассоциация... диспетчеров и водителей служб такси

Олександр ГоловченкоНазва публікації - Портал Таксопорт

 Звернення п. Головченка О.В. опубліковано в оригінальному вигляді

      Шановні перевізники, самозайняті перевізники та суб’єкти господарювання, які надають інформаційно-дисперчерські послуги на ринку пасажирських перевезень легковими автомобілями на таксі та автомобілями на замовлення....
 
Дополнение 1:  Комментарий Саулиса Савицкаса - соразработчика последней редакции законопроекта "О внесении изменений к некоторым законам Украины с целью усовершенствования системы управления транспортным процессом в связи с подготовкой и проведением в Украине финальной части чемпионата Европы 2012 года по футболу" представленного на Съезде таксистов Украины 03.09.10 руководителем Государственной администраци автомобильного транспорта Украины Сергеем Доброходом (дополнено 06.09.10).
 
Доповнення 2: Коментар засновника та адміністратора Портала Таксопорт Анатолія Галазюка (відредаговано 09.09.10).

Administrator, 02-09-2010, hits: 13035
Подробнее...
 

Нарада в Держкомпідприємництва щодо впорядкування ринку

Версия для печати Отправить на e-mail
Ассоциация... диспетчеров и водителей служб такси
Олександр Головченко
Олександр Головченко - для Портала Таксопорт
     01.07.2010 року у приміщені Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва пройшла нарада стосовно обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення системи управління транспортним процесом у зв’язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу». Громадські організації – ПСТУ та ВГО «Українське таксі» отримали запрошення 29.06, а ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі» 30.06. Того ж дня, 30.06, було розміщене інформаційне оголошення на офіційному сайті Комітету.

Administrator, 02-07-2010, hits: 10131
Подробнее...
 

Cтворення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України»

Версия для печати Отправить на e-mail
Ассоциация... диспетчеров и водителей служб такси
      Громадська організація «Асоціація інформаційний диспетчерів та водіїв служб таксі» висловлює бажання та ініціює створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України», в яку би входили активні громадяни, що бажають реформувати сферу автотранспортних послуг, приймали б активну участь у розробці законодавства в галузі таксомоторних перевезень, сприяли б спільному захисту інтересів членів організації та громадян, які здійснюють перевезення пасажирів та їх багажу на таксі та автомобілями на замовлення, а також розвитку ділових відносин фахівців у сфері пасажирських перевезень.

Administrator, 04-06-2010, hits: 10027
Подробнее...
 

Программа развития отрасли такси от АИДВСТ

Версия для печати Отправить на e-mail
Ассоциация... диспетчеров и водителей служб такси

 ПРОГРАМА ВІДРОДЖЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ТАКСОМОТОРНОЇ ГАЛУЗІ В МІСТІ КИЄВІ ДО 2013 РОКУ

Київ-2010р.
 
     Науково-дослідна робота проведена з урахуванням важливості завдань згідно з вимогами підготовки проведення в Україні фінальної частини ЕВРО-2012 по футболу.
     Ця    програма    може    бути    запроваджена    як експериментальна та базова для міст приймаючих ЕВРО-2012. Ефективність результатів програми надасть можливість впровадження програми на всій території держави.

Administrator, 06-03-2010, hits: 13964
Подробнее...
 

Дополнения к проекту изменений ПДД

Версия для печати Отправить на e-mail
Ассоциация... диспетчеров и водителей служб такси

Ассоциация информационных диспетчеров и водителей служб таксиОт администрации Портала  ТАКСОПОРТ

     Предлагаем для ознакомления предложения и замечания к проекту изменений в Правила дорожного движения Громадської організації «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі».

     Со своей стороны считаем необходимым отметить, что эти предложения являются достаточно продуманными и убедительно сформулированными. Обращаем внимание руководителей других общественных организаций, которые объединяют занятых в сфере предоставления услуг такси, перевозчиков, водителей и арендодателей автомобилей на целесообразность поддержать позицию ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі».


Administrator, 21-01-2010, hits: 11267
Подробнее...
 

Про "Асоціацію..."

Версия для печати Отправить на e-mail
Ассоциация... диспетчеров и водителей служб такси
     «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі»  – це громадська організація, створена для всіх учасників ринку перевезень пасажирів та їх багажу на автомобілях таксі (водіїв, пасажирів та служб таксі). Наша мета – допомогти вільно впливати на розвиток і формування галузі таксі та підвищувати якість обслуговування.

     На даний час на ринку перевезень пасажирів на таксі, у більшості випадків, ведеться гра поза правилами діючого законодавства. Дуже часто водії працюють без дозвільних документів, без відповідного технічного оснащення своїх автомобілів та не дотримуючись елементарних умов безпеки пасажирів. Під час роботи виникає багато запитань: «Які законодавчі документи регулюють діяльність таксі?», «Як легалізувати свою діяльність?», «Куди і до кого звертатись під час отримання дозвільних документів?», «Які права має водій та пасажир таксі згідно діючого законодавства України?», «Як діяти та відстоювати свої права при їх грубому порушенні?» тощо. Неможливість надати фахову відповідь на ці запитання призводить до негативних наслідків та незручних ситуацій.

     Наша громадська організація запрошує до тісної співпраці всіх небайдужих учасників ринку таксі, органи Державної влади і місцевого самоврядування, а також об’єднання громадян. Звертайтеся до нас по всім проблемним питанням, які виникають під час роботи, висловлюйте свої думки та позицію, беріть активну участь у наданні та аналізі інформації стосовно якості обслуговування. Громадська організація готова допомагати в аналізі та надавати фахову підтримку і допомогу у вирішенні всіх питань. Тільки спільно ми зможемо вплинути на ситуацію та створити умови для конкурентного ведення бізнесу на ринку таксі.

Administrator, 22-10-2009, hits: 8004
Подробнее...
 

Задача Меморандума – защита добросовестных участников рынка

Версия для печати Отправить на e-mail
Ассоциация... диспетчеров и водителей служб такси
Ассоциация информационных диспетчеров и водителей служб такси
Материал публикуется по просьбе инициаторов "Меморандума про співробітництво... служб таксі... Києва" с целью разъяснения причин, побудивших к подписанию такого документа.
Александр Головченко для Портала «ТАКСОПОРТ»

     Все прекрасно понимают, что единый правильный путь ведения деятельности в сфере предоставления услуг пассажирских перевозок на такси и автомобилями на заказ будь-то перевозчик, самозанятый перевозчик или информационно-диспетчерская служба (далее ИДС) – легализация деятельности согласно действующего Законодательства. Движение по данному пути  должно быть урегулировано при активном участии всех операторов данного рынка.


Administrator, 17-12-2009, hits: 10915
Подробнее...
 

Програма Організації

Версия для печати Отправить на e-mail
Ассоциация... диспетчеров и водителей служб такси

Програма Організації

Мета – сприяти формуванню та розвитку галузі таксі та ринку таксі в цілому.

Основні завдання

 • Задоволення та захист трудових, соціальних, економічних, фахових прав та інтересів членів Організації.
 • Сприяти легалізації ринку таксі і його правового  регулювання.
 • Сприяти учасникам ринку таксі в інформуванні громадськості про їх діяльність, допомагати у навчанні та пошуку кваліфікованих кадрів, а також представництво їх інтересів в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, судах, та в  недержавних організаціях.

 

Шлях Організації

 1. Сприяти розвитку ринку таксі в Україні та урегулюванню діяльності таксі шляхом активної участі в аналізі ринку та адаптації діючого законодавства України з урахуванням інтересів усіх учасників ринку. Приймати активну участь у розгляді та створенні нормативно-правової бази у сфері діяльності надання послуг таксі.
 2. Сприяти легалізації водіїв таксі шляхом допомоги у реєстрації СПД та/чи отримання ліцензії та ліцензійної картки.
 3. Сприяти легалізації ринку таксі шляхом надання допомоги всім зацікавленним учасникам ринку в боротьбі з недобросовісними та/чи нелегальними його учасниками. Збір, аналіз та оприлюднення інформації про їх діяльність.
 4. Ініціювати колективні звернення членів Організації, громадських організацій та зацікавлених осіб в органи державної влади, органи місцевого самоврядування з питань та пропозицій, пов’язаних з метою Організації.
 5. Представляти та захищать трудові, соціальні, економічні, фахові права та інтереси членів Організації в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, судах, а також в інших недержавних організаціях.
 6. Тісно співпрацювати з професійними спілками та профільними громадськими організаціями , що відстоюють спільну мету щодо захисту прав та інтересів водіїв та диспетчерів служб таксі.
 7. Інформувати через засоби масової інформації органи державної влади та громадськість про порушення у сфері діяльності таксі, прав та свобод водіїв та диспетчерів служб таксі, вимагати негайного вжиття заходів для припинення цих дій. Надавати можливість всім бажаючим членам Організації та зацікавленним учасникам ринку таксі вільно подавати свою інформацію для загального розгляду через спеціалізоване друковане видання.  
 8. Приймати активну участь у розгляданні випадків порушення прав і інтересів пасажирів таксі, сприяти виявленню порушників та вирішенню конфліктних ситуацій згідно та у  порядку діючого законодавства Украинї.
 9. Надавати допомогу учасникам ринку таксі в легалізації водіїв таксі їх служб та у пошуку і навчанні кваліфікованих кадрів. Сприяти і  надавати допомогу у розробці програм навчання та нормативних вимог з підготовки диспетчерів та водіїв таксі, сприяти їхньому нормативному закріпленню. Організувати навчання і підвищення кваліфікації інформаційних диспетчерів та водіїв таксі шляхом проведення навчальних тренінгів та курсів. Впроваджувати всі можливі заходи стосовно створення школи «Інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі». Надавати допомогу в проведені сертифікації інформаційного забезпечення диспетчерських служб. Спрямовувати всі свої дії на постійне покращення якості послуг, що надаються  на ринку таксі, підвищення безпеки працівників служб таксі та пасажирів, підвищення фахових, етичних норм та стандартів поведінки інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі.
 10. На этапі підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу в Україні сприяти навчанню інформаційних диспетчерів і водіїв служб таксі, згідно міжнародних державних стандартів систем управління якості (ISO 9001).
 11. Приймати участь в громадській діяльності, проводити масові заходи, спрямованні на досягнення основної мети Організації.

 

Набувши членство в ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі» водій таксі чи диспетчер матиме можливість безкоштовно або на пільгових умовах:

 • легалізувати свою діяльність на ринку таксі згідно діючого законодавства України;
 • отримувати консультаційну та юридичну допомогу з питань, що виникають в процесі діяльності (оподаткуванні, здачі звітності, дотриманні законодавства про автомобільний транспорт  та перевезеннях на транспорті, дотриманні ліцензійних умов, тощо);
 • своєчасно отримувати всю необхідну інформацію про зміни у законодавстві;
 • мати можливість з допомогою Організації фахово та юридично освідчено відстоювати свої права та інтереси;
 • приймати активну участь від імені Організації у громадській діяльності та правовому житті;
 • спільними з Організацією діями впливати на розвиток та формування галузі та ринку таксі; 
 • спільними з Організацією діями вільно висловлювати свою думку на різних рівнях влади, та доводити її до відома громадськості.

 

Затверджено:
Правлінням ГО «АІДВСТ»
Протокол №4 від 08.09.2009 р.


Administrator, 22-10-2009, hits: 7458
 
 
! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.