Главная arrow Общественные объединения arrow УТМА arrow Перспективи та тупики ринку таксі України...
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 
Главная
Публичные заявления министра инфраструктуры
Общественные объединения
Каталог такси в Украине
Таксометры (счётчики) для такси
Продажа и сервис таксометров
Полезные решения, оборудование
Легализация частного такси
Нормативная база, ПДД
Официальные разъяснения
Официальные "разборки"
Нормативные новости
Аналитика, публикации и ТВ
О такси за рубежом
Происшествия, ДТП с такси
Пассажирам о такси
Не только за рулём и клавой
Всякая всячина
Правовая защита водителей
Автомобили для такси
Калькулятор себестоимости
Таксо-дискотека
Приколы от такси
Фотогалерея такси
Автоэротика (вход)
Рекламодателям
Архив публикаций
Обмен ссылками с Таксопорт™
О проекте Портал Таксопорт™
Обратная связь
Содержимое основных разделов
Поиск по содержимому
Архив предложений в нормативку
Архив инициативы ВАСП

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Перспективи та тупики ринку таксі України...

Версия для печати Отправить на e-mail
Або влада наведе лад з нелегалами, або легальні таксисти підуть у тінь...
28 травня 2012 року в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, організована Всеукраїнською громадською організацією «Українська таксомоторна асоціація» Саме на таку тему 28 травня 2012 року в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, організована Всеукраїнською громадською організацією «Українська таксомоторна асоціація».
В прес-конференції взяли участь: екс-Міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко, Співголова Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві при КМДА Андрій Антонюк та Голова правління ВГО «Українська таксомоторна асоціація» Анатолій Галазюк.
Учасники прес-конференції говорили про причини та наслідки жахливого стану ринку таксомоторних перевезень в Україні напередодні проведення Євро-2012; основні проблемні питання, які заважають розвиватися легальному ринку таксі в Україні; поширені «тіньові» схеми роботи «нелегалів» на таксомоторному ринку столиці; про концепцію реформування ринку таксомоторних перевезень України тощо.
28 травня 2012 року в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, організована Всеукраїнською громадською організацією «Українська таксомоторна асоціація»Зокрема, екс-Міністр транспорту та зв’язку України, колишній Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Євген Червоненко зазначив, що на жаль, напередодні проведення в Україні Євро-2012, він вимушений констатувати, що на вітчизняному таксомоторному ринку склалася жахлива ситуація: більшість таксистів працює нелегально, поза правовим полем, не сплачуючи жодних податків та обов’язкових платежів до бюджетів всіх рівнів, а легальні таксисти, створюючи робочі місця та сплачуючи податки, працюють зі збитком.
«Найбільш страшною небезпекою, яку несе тіньовий ринок таксі — є підвищена загроза дорожньо-транспортних пригод з важкими наслідками для пасажирів та інших учасників дорожнього руху. На мою думку, питання щодо збереження людського життя та забезпечення безпеки пасажирів має бути для нас основним. Саме тому ми закликаємо владу звернути увагу на тіньовий ринок таксі та почати робити конкретні кроки з його реформування» — заявив Євген Червоненко.
28 травня 2012 року в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, організована Всеукраїнською громадською організацією «Українська таксомоторна асоціація»У свою чергу, Співголова Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві при КМДА Андрій Антонюк проінформував представників ЗМІ про результати роботи Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві, створеної на підставі Розпорядження Голови КМДА О. Попова 21 березня 2012 року.
За його словами, станом на 11 травня 2012 року до Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві при КМДА надійшло п’ять пропозицій і доповнень до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливості здійснення діяльності з перевезення пасажирів на таксі та автомобілями на замовлення у зв`язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу» від ВГО «УТМА», ВГО «Українське таксі», ГО «Ліга таксі України», Голови Постійної комісії з питань транспорту і зв’язку Громадської ради при КМДА В. Гриненко, ФОП Г. Попова.
Крім того, члени Робочої групи передали в Головне управління транспорту і зв’язку КМДА три пропозиції щодо Схеми організації стоянок таксі у м. Києві від ВГО «УТМА», ГО «Первинна профспілкова організація “Спілка професійних водіїв таксі м. Києва”», ФОП Г. Попов.
Ці пропозиції систематизовані та оприлюднені на сайті Головного управління транспорту та зв’язку КМДА.
«Зі свого боку хочу ще раз наголосити, що у легальних таксомоторних перевізників та столичної влади спільна мета і бажання — створити в місті Києві чесний і прозорий ринок таксомоторних перевезень. Я закликаю всіх бажаючих підтримати наші ініціативи та долучитися до діяльності Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві при КМДА» — підкреслив Андрій Антонюк.
Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Українська таксомоторна асоціація» Анатолій Галазюк у своєму виступі наголосив, що ВГО «УТМА» об’єднує легальних таксомоторних перевізників та диспетчерські служби, що з ними співпрацюють.
«Ми виступаємо за невідкладне реформування ринків таксомоторних перевезень України у балансі інтересів споживача, держави та легального надавача послуги перевезення на таксі. Ми системно виступаємо за відновлення в Україні таксомоторних перевезень європейського зразка.
Для цього, на наше переконання, необхідна комплексна реформа таксомоторної галузі, яка могла б збалансувати таксомоторні ринки у трикутнику споживач-держава-надавач послуги. Про це останнім часом багато говорилось, у тому числі, і у зв'язку з необхідністю належно прийняти гостей чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Але, на жаль, така реформа таксі в Україні не відбулась. Натомість, у минулому місяці мали місце провокаційні публічні виступи представників сектору псевдо-таксі, зокрема – у ЗМІ та під стінами Кабінету Міністрів України...
28 травня 2012 року в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, організована Всеукраїнською громадською організацією «Українська таксомоторна асоціація»На фоні цих протестних акцій і нещодавнього, та як виявилося, тимчасового вилучення серверів, що обслуговували чорний ринок псевдо-таксі Києва, ми не можемо не оприлюднити схеми організації цього ринку, та на їх прикладі продемонструвати вам всю кричущу проблемність існуючого стану речей в українському таксі, яке, як ви побачите, жодним чином не може таким називатися....» — заявив Анатолій Галазюк.
На основі матеріалів щодо діяльності нелегального ринку псевдо-таксі міста Києва, пропонуємо вам ознайомитися з найбільш популярними схемами, які використовують тіньові посередники та «сірі кардинали» цього нелегального ринку, заробляючи мільйони гривень щомісячно та жорстко експлуатуючи залучених приватних водіїв, яким перепадають крихти з «барського столу», а автомобілі яких перетворюються на металобрухт:
Т28 травня 2012 року в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, організована Всеукраїнською громадською організацією «Українська таксомоторна асоціація»акож А. Галазюк звернув увагу представників ЗМІ на те, що нещодавно у пресі чимало говорилось про монополію на столичному ринку таксі. Так ось, монополія нелегального візницького бізнесу, картельна змова та єдиний центр управління таким монополізованим бізнесом — це тіньова інформаційна система серверообміну замовленнями, яка фактично монополізувала нелегальний ринок псевдо-таксі.
«Сьогодні на прес-конференції ми звернули увагу на жахливі реалії сьогоднішнього стану ринку таксі в Україні. Ситуація у найближчому майбутньому може мати два сценарії розвитку. Або влада наведе лад з нелегалами і ринок отримає шанси на розвиток, або легальні таксисти підуть у тінь і зникнуть як явище. Другий варіант ВГО УТМА не влаштовує.
28 травня 2012 року в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, організована Всеукраїнською громадською організацією «Українська таксомоторна асоціація»Саме тому Всеукраїнська громадська організація «Українська таксомоторна асоціація» ініціює проведення Всеукраїнського форуму представників таксомоторної галузі, який відбудеться 30 травня об 11 годині в «Українському домі». Головна мета Форуму представників таксомоторної галузі — звернути увагу влади на необхідності термінового реформування ринку перевезень на таксі в Україні та запропонувати концепцію реформування таксомоторної галузі України і приведення її до високих європейських стандартів якості при збереженні балансу інтересів споживача, бізнесу, держави.
На Всеукраїнському форумі представників таксомоторної галузі розглядатимуться питання щодо реформування ринку таксомоторних перевезень в Україні. Як очікується, у Форумі візьмуть участь представники таксомоторної галузі України з більшості регіонів України, а також представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Федерації роботодавців України.
Початок роботи Всеукраїнського форуму представників таксомоторної галузі — 11:00, реєстрація — 10:30-11:00.
Після закінчення Всеукраїнського форуму представників таксомоторної галузі в прес-центрі «Український час» (1 поверх ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) для представників ЗМІ відбудеться прес-конференція, присвячена результатам роботи Всеукраїнського форуму представників таксомоторної галузі та концепції реформування ринку таксомоторних перевезень в Україні. Початок — 13:00.
Джерело інформації: Офіційний сайт ВГО «УТМА»

Повне відео прес-конференції

частина 1

 

 

частина 2

 

 

частина 3

 

 


Administrator, 28-05-2012, hits: 13667
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.