Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Львівські таксисти пролетіли... А латвійські - прилетіли? Розслідування від «ZIK»
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Львівські таксисти пролетіли... А латвійські - прилетіли? Розслідування від «ZIK»

Print E-mail
 Львівські таксисти пролетіли з «Євро-2012»Латвійські таксі, напевно, «у рамках підготовки до чемпіонату по футболу Євро-2012» займуть Львівський аеропорт. Про факт визначення переможця конкурсу на «надання послуг таксі на території ДП аеропорт Львів» повідомляє відоме латвійське видання Delfi.Бізнес: «Конкурс на право обслуговувати пасажирів Львівського аеропорту виграла латвійська компанія Taksi.ua, яка в Латвії більш відома як Taksi.lv. Львівські таксисти вважають, що мали місце порушення і збираються оскаржити результати конкурсу».
Умови конкурсу були нереальними для будь-якого діючого в реаліях українського ринку таксомоторного переізника. Однак, представники латвійської компанії заявили про свою готовність виконати такі вимоги. У той же час, як повідомляє Delfi.Бізнес, фірма Taksi.lv знаходиться в процесі правового захисту, який в Латвії досить часто переходить в процес неплатоспроможності. Співвласники латвійської компанії - Ігор Гладишев та Всеволод Семенов.
 

Пасажирів аеропорту Львова возитиме фірма таксі, яка є лише на папері

право обслуговувати пасажирів Львівського аеропорту виграла латвійська компанія Taksi.ua
ТзОВ «Таксі.юей», яке отримало перемогу у конкурсі на визначення агента для здійснення таксомоторних перевезень на території ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького», заснували 1 березня 2012 р. Про це сказано у витязі з єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців. Засновником є інша фірма таксі «Таксі 4ю» з Латвії.
Як з’ясували журналісти програми «Об’єкт-2012» фірма-переможець конкурсу винаймає одну кімнату в офісному центрі на вул. Сахарова у Львові. Однак, наразі там немає ані одного працівника. Представник фірми «Таксі.юей», що в документах значиться як керівник юридичної особи, від коментарів журналістам відмовився, мотивуючи тим, що він лише найманий працівник.
Нагадаємо, у конкурсі на визначення фірми-перевізника, що проводив аеропорт Львова, взяла участь лише одна фірма «Таксі.юей», яка й перемогла. Жодна з львівських компаній-таксі участь у конкурсі не брала:
«Ні одна фірма таксі у Львові не підходить під ті вимоги аеропорту. Конкурсні вимоги визначено в такий стислий термін для конкретної компанії, яка напевно знала вже за місяць-два ті умови», – заявив голова Асоціації «Львівське таксі» Леонід Бойко.
А про те, чому конкурс, який проводив львівський аеропорт, може бути визнано недійсним детальніше дивіться у програмі «Об’єкт-2012. Уся правда про Євро!»
 
Посилання на першоджерело: zik.ua
 

Відео програми телеканалу ZIK:
«Об'єкт 2012. Уся правда про Євро!»

 


коментарі та обговорення - у цій темі Таксопорт форуму

Administrator, 25-04-2012, hits: 15612
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.