Home arrow News of the Legal Field arrow 20 квітня 2012 відбулось третє засідання Робочої групи при КМДА з впорядкування таксі у м. Києві
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

20 квітня 2012 відбулось третє засідання Робочої групи при КМДА з впорядкування таксі у м. Києві

Print E-mail

Понад 20 учасників таксомоторного ринку столиці виявили бажання стати членами Робочої групи при КМДА з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві

Третє засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. КиєвіОфіційна інформація Робочої групи при КМДА
20 квітня 2012 року в приміщенні Головного управління транспорту та зв’язку Київської міської державної адміністрації відбулось третє засідання Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві.
Крім членів Робочої групи, в засіданні також взяли участь понад 20 учасників таксомоторного ринку столиці, які виявили бажання стати членами Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві.
Начальник Головного управління транспорту та зв’язку КМДА, Голова Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві Євгеній Водовозов, виступаючи на засіданні, зазначив, що Робоча група відкрита та готова до конструктивної співпраці з широким колом представників таксомоторної галузі столиці.
Третє засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. КиєвіЄ. Водовозов наголосив, що головна мета створення Робочої групи полягає в аналізі та підготовці зауважень і пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливості здійснення діяльності з перевезення пасажирів на таксі та автомобілями на замовлення у зв’язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу», який розробляється Міністерством інфраструктури України. Євгеній Водовозов підкреслив, що зазначені зауваження і пропозиції потрібно надати в письмовій формі до Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві з належним їх обґрунтуванням, зазначенням ефекту від їх впровадження, а також механізмів та строків реалізації. Ці пропозиції та зауваження будут опрацьовані та систематизовані членами Робочої групи та передані до Міністерства інфраструктури України.
Третє засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. КиєвіКрім того, Є. Водовозов підкреслив, що ще одне важливе завдання Робочої групи полягає у визначенні місць влаштування стоянок таксі на території м. Києва для легкового таксі, що вкрай потрібно зробити для покращення умов роботи таксомоторних перевізників столиці. Голова Робочої групи звернувся до представників перевізників та громадських організацій з пропозицією надати до Головного управління транспорту та зв’язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) свої пропозиції щодо адрес місць влаштування стоянок таксі на території м. Києва.
Третє засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. КиєвіУ свою чергу, Співголова Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві, Заступник голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк під час засідання закликав присутніх уважно ознайомитися з робочою версією законопроекту, розробленого Міністерством інфраструктури України, оперативно опрацювати пропозиції та зауваження до цього документа, адже саме цей законопроект, в разі його ухвалення Верховною Радою України буде базисом та правовою основою для формування цивілізованих міських таксомоторних ринків України.
 
* * *

Не офіційно, але надзвичайно інформативно: повне відео засідання:
 

Частина 1

Частина 2

Таксопорт коментар


Серед «понад 20-ти учасників таксомоторного ринку, що виявили бажання долучитись», як бачимо, головну рушійну силу складають «помічники директорів» та «директори» структур і організатори громадських об'єднань, у назвах яких термін «таксі» слугує прикриттям відверто нерозбірливого посередницького бізнесу.
Саме такі «суб'єкти ринку» залучають у перевезення приватні автомобілі, які вони і не думають амортизовувати, та осіб, яких вони навіть умовно не намагаються працевлаштовувати. Залучають з очевидною вигодою для себе і такими ж очевидними для кожного підприємця-перевізника та автотранспортного підприємства збитковістю для власника транспортного засобу та незахищеністю залученого водія псевдо-таксі.
Про пасажирів такого «сервісу» можна взагалі не говорити. Їх просто має бути багато... дуже багато... Як в тролейбусі в годину пік... Якщо комусь при цьому щось відірвуть чи поломлять, нахамлять чи не довезуть – значення не має: вал править бал. З миру по нитці – «директору» на Лексус.
До речі, не все ж руками негрів – «директорський» Лексус також недавно протестував проти монополії порядку на таксомоторному ринку.
Серед таких «таксі» - годі шукати справжніх роботодавців та інвесторів рухомого складу, не знайти там легалізованих суб'єктів господарювання, що надають послуги таксомоторних перевезень від власного імені, не відшукати ані законослухняних ліцензіатів-перевізників, ані платників податків від перевезень на таксі...
Що вони будуть робити у групі, яка націлена Головою КМДА на напрацювання пропозицій по впорядкуванню ринку таксомоторних перевезень, якщо їм дати свободу – зрозуміти не важко: вони будуть шуміти та заважати працювати. Адже їм не треба ні прозорості, ні порядку, ні стоянок таксі, до речі - теж. Адже, саме коли цього всього нема - у них виходить максимальний прибуток. Хто ж собі ворог?
Хочеться вірити, що керівництво групи не втратить продемонстровану на цьому засіданні твердість та здоровий глузд і не допустить перетворення робочого процесу у балаган та профанацію.
Не можна не звернути увагу і на інший цікавий момент цього засідання: не виявили бажання долучатись до роботи Робочої групи при КМДА головні організатори візницьких страшилок останніх днів – Олександр Данилюк (який жодного стосунку до таксомоторних перевезень ніколи не мав) та Альберт Кара - власник диспетчерської служби «Джаз» та серверообмінника "«Київ», куди «приймають на роботу» автовласників з машинами, і на тих автовласниках «працюють» за 7% від обороту плюс 20 грн у тиждень).
Та і засновник ГО «Київський бізнес клуб» Денис Садоха на засідання не потрапив – прислав якого-сь представника... Може таки второпав, що кричати з трибуни про 100 «служб таксі», які об'єднав (чи може понаплодив?) його «клуб», та пояснювати Управлінню по боротьбі з економічними злочинами, який саме бізнес такий цікавий «клуб» провадить у таксомоторних перевезеннях – дві великі різниці.
А, двоє перших – ну так вони, швидше за все, ставили за завдання просто погаласувати. Як у тому бородатому анекдоті про сусідчину дочку-проститутку. Може у сусіда і взагалі дочки нема, але це вже після провокаційного вереску не має жодного значення. Головне, що крикуна слухали.
Треба ж Данилюку якось про себе нагадувати, а то податковий майдан вже давно минув, почали забувати... От тільки з фоном для нагадування про власну персону та політичну силу, яка за ним стоїть, він явно помилився: трансформація захисника гноблених владою підприємців у захисника інтересів тіньового бізнесу, що будується на обдурюваних автовласниках та непрацевлаштованих водіях, для політичного іміджу – явний і грубий промах.
Що тут скажеш, який гравець, такі і рішення...
От тільки обдурених «таксистів» шкода. Їх знову використовують: поводирі на Лексусах - щоби захистити власні кишені, а політики -  у передвиборних ігрищах... Пора, давно пора братися хлопцям за розум...
 
Анатолій Галазюк - Портал Таксопорт

Administrator, 21-04-2012, hits: 14042












   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)






Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.