Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Киевские чиновники божатся, что таксти будет дешёвым и не зелёным
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Киевские чиновники божатся, что таксти будет дешёвым и не зелёным

Print E-mail
Андрей Антонюк в эфире 5 -каналаОпираясь на озвученную в эфире 5-го телеканала Заместителем Председателя Общественного совета при Киевской городской администрации, сопредседателем Рабочей группы по упорядочению таксомоторных перевозок в городе Киеве Андреем Антонюком информацию влиятельное интернет-издание «Украинская Правда» 19 апреля сообщило: в легальных службах Киева услуги перевозки такси не подорожают. Также издание процитировало опровержение необоснованных утверждений организаторов недавних протестных акций нелегальных извозчиков о якобы обязательном в будущем зеленом цвете для всех автомобилей такси.

Київські чиновники божаться, що таксі буде дешеве і не зелене

В легальних службах Києва послуги перевезення таксі не подорожчають.
Про це повідомив заступник глави громадської ради при Київській міській адміністрації, співголова робочої групи з упорядкування таксомоторних перевезень в місті Києві Андрій Антонюк в ефірі 5 каналу.
Він повідомив, що законопроект щодо таксі, який розробляє робоча група, не вимагає щоб автомобілі таксі були одного кольору.
"Цей законопроект цього не вимагає", - зазначив Антонюк.
Співголова робочої групи також запевнив, що подорожання мінімальних цін послуг таксі не буде.
"В легальних службах перевезення не подорожчають. За нелегальні я не можу відповідати", - заявив він.
Крім того, Антонюк запевнив, що в столиці не будуть забороняти працювати в якості таксі машинам не престижних класів.
Чиновник також додав, що КМДА готова включити в робочу групу всіх перевізників, які до них звернуться.
"Зверніться до головного управління транспорту з заявою і, повірте, всі будуть допущені", - підсумував він.

Таксопорт реплика:

Благодаря балагану вокруг темы таксомоторных перевозок, который в последние дни под руководством неразборчивых оппозиционных политиков развели обнаглевшие поводыри нелегальных извозчиков, даже такое серьезное издание как «Украинская правда» допустило ошибку: А.Антонюк - не чиновник. Он - общественный деятель, кроме указанной в публикации выше общественной работы, он еще и почетный член Правления ВОО «Украинская таксомоторная ассоциация», но в любом случае - не чиновник.
А был бы чиновником - легализация в качестве таксомоторных перевозчиков для многих участников киевского рынка легковых автомобильных перевозок могла бы уже сегодня стать эффективным средством защиты своей деятельности. Напротив, организаторам посреднического бизнеса принимать чужие машины в собственный карман через диспетчеризацию типа-псевдо-такси - было бы очень рискованным занятием ...
Предлагаем от первоисточника услышать позицию и оценить ее без привнесенных журналистами неточностей и пропущенных ключевых моментов: видео, которое было снято на любительскую камеру под стенами Кабинета Министров Украины во время акции, организованной защитниками интересов диспетчеризаторов серого извоза, проходившей 18 апреля с.г. в Киеве.
Шеф-редактор Портала Таксопорт


В продолжение темы...

"Підсумки дня на 5-му каналі: дискусія, чи балаган?

Ток-шоу "Підсумки дня" на 5-му каналі на тему організованої залучаючими приватних осіб та приватні авто до візництва посередницькими структурами і проведеної у Києві 18 квітня 2012 року протестної акції автомобілістів, що називають себе таксистами.
Дискусія, чи балаган?
У студії: Заступник Громадської Ради при КМДА, Співголова робочої групи з впорядкування перевезень на таксі у м. Києві Андрій Антонюк, Голова Профспілки таксистів Василь Попик, та організатори протестної акції - координатор громадянського руху «Спільна справа» Олександр Данилюк і голова раніше невідомого ГО "Таксі столиці" Альберт Кара.

Фрагмент 1 передачі "Підсумки дня", 5 канал, 18 квітня 2012

Фрагмент 2 передачі "Підсумки дня", 5 канал, 18 квітня 2012

Таксопорт репліка 2:

Для того, щоби не перетворювати дискусію у балаган і отримувати відповіді по суті, треба б передусім журналістам ставити питання по-суті. А для цього потрібно би мінімально ознайомитись їз проблематикою ринку: хоча б на рівні, який дозволяє відрізняти таксі від не таксі, перевізника від посередника, так званого "таксиста" від найманого водія автомобіля таксі та підприємця-перевізника на таксі, диспетчеризатора тінізованого візництва від автотранспортного підприємства, працевлаштування від кришування, а китайський тетріс - від таксометра та реєстратора розрахункових операцій...
Може колись побачимо і почуємо не балаган, а діалог, де можна буде кожному слухачу зрозуміти, хто є де і "хто є ху"...
Але, вочевидь, не цього разу... На жаль, поки що, як казав наш перший президент: "маємо те що маємо..."
Шеф-редактор Порталу Таксопорт

Administrator, 20-04-2012, hits: 13083
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.