Home arrow News of the Legal Field arrow 18 квітня 2012 відбулось друге засідання Робочої групи при КМДА з впорядкування таксі у м. Києві
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

18 квітня 2012 відбулось друге засідання Робочої групи при КМДА з впорядкування таксі у м. Києві

Print E-mail
Друге засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. КиєвіОфіційна інформація Робочої групи при КМДА
Враховуючи звернення мешканців і гостей м. Києва щодо неналежного обслуговування пасажирів легковим таксі та пропозиції учасників ринку таксомоторних перевезень, за участю представників Громадської ради при Київській міський державній адміністрації 24 лютого 2012 року під головуванням Голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова проведено Круглий стіл з питань впорядкування ринку таксомоторних перевезень в місті Києві.
За результатами зустрічі керівництва Київської міської державної адміністрації, представників столичних таксомоторних перевізників та громадських організацій таксистів було прийнято рішення про необхідність створення спільної Робочої групи для детального аналізу та опрацювання внесених пропозицій щодо впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві.
Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.03.2012 № 430 створена Робоча група з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві та визначені її основні завдання, до яких відносяться:
- здійснення перевірки дотримання чинного законодавства України при наданні послуг з перевезення пасажирів на таксі в м. Києві;
- забезпечення належного реагування з боку посадових осіб на факти виявлених правопорушень при наданні послуг з перевезення пасажирів на таксі в м. Києві.
Перше засідання Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві відбулось 04 квітня 2012 року в приміщенні Головного управління транспорту та зв’язку Київської міської державної адміністрації.
У зазначеному засіданні взяли участь представники учасників ринку таксомоторних перевезень, громадських організацій таксистів, Громадської ради при Київській міській державній адміністрації, Міністерства інфраструктури України та фахівці Київської міської державної адміністрації.
Під час засідання Робочої групи учасниками були прийняті наступні рішення:
- учасникам робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві опрацювати проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливості здійснення діяльності з перевезення пасажирів на таксі та автомобілями на замовлення у зв’язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу», який розробляється Міністерством інфраструктури України;
- підготувати відповідні зауваження і пропозиції до зазначеного законопроекту з належним їх обґрунтуванням, зазначенням їх ефективності, ефекту від їх впровадження, а також механізмів та строків реалізації і надати зазначені зауваження та пропозиції до Головного управління транспорту та зв’язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
- представникам перевізників та громадських організацій надати до Головного управління транспорту та зв’язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо адрес місць влаштування стоянок таксі на території м. Києва для легкового таксі.
Крім того, пунктом 2 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.03.2012 № 430 "Про створення робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві" передбачено внесення змін до складу Робочої групи.
Друге засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві18 квітня 2012 року в приміщенні Головного управління транспорту та зв’язку Київської міської державної адміністрації відбулось друге засідання Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві.
Після розгляду письмових заяв учасників ринку таксомоторних перевезень та громадських організацій перевізників на таксі м. Києва було прийнято рішення включити до складу Робочої групи:
- Попика В.І. – Голову Професійної спілки таксистів України;
- Григоренка С.В. – Голову Професійної спілки таксистів м. Києва;
- Денисенка В.Є. – представника Асоціації "Київське таксі";
- Черняховського Е.Я. – члена ради ВГО "Українське таксі".
Друге засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. КиєвіНаступне засідання Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві відбудеться 20 квітня 2012 року о 15-00 в приміщенні Головного управління транспорту та зв’язку Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Леонтовича, 6).
Звертаємо вашу увагу, що Головне управління транспорту та зв’язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) готове до співпраці з усіма учасниками таксомоторних перевезень в м. Києві. В разі зацікавленості питаннями впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві або наміру долучитись до даної Робочої групи, просимо звертатись відповідним листом до Головного управління транспорту та зв’язку.
 
* * *

Administrator, 19-04-2012, hits: 11563
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.