Home arrow News of the Legal Field arrow Відбулося перше засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Відбулося перше засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві

Print
Засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. КиєвіІнформаційне повідомлення - Портал Таксопорт
У приміщенні Головного управління транспорту та зв’язку КМДА 04 квітня 2012 року відбулося перше , створеної на виконання Розпорядження № 430 від 21.03.2012 р. Голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова «Про створення Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві». Як вже повідомлялося, відповідно до цього Розпорядження, Головою Робочої групи затверджено Начальника Головного управління транспорту та зв’язку КМДА Євгена Водовозова, Співголовою Робочої групи — Заступника Голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка.
В засіданні Робочої групи взяли участь Начальник Головного управління транспорту та зв’язку КМДА Євген Водовозов, Заступник Голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк, Заступник начальника — начальник управління транспорту та перевезень Головного управління транспорту та зв’язку КМДА, секретар Робочої групи Андрій Ярмоленко, Голова Правління ВГО «Українська таксомоторна асоціація» Анатолій Галазюк, Заступник начальника Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики — начальник управління КМДА Валерій Кержаков, Заступник начальника Головного управління економіки та інвестицій Роман Качур, помічник Директора Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України Неля Романенко, власник ТМ «Еліт Таксі» Олександр Круліковський, Начальник Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва Микола Поворозник, головний спеціаліст Відділу з питань житлово-комунальної сфери, регуляторної та екологічної політики Управління забезпечення діяльності Постійних комісій Київради Михайло Шарпило, приватний перевізник на таксі Геннадій Попов та ін.
За результатами засідання Робочої групи було вирішено:
1. Представники Міністерства інфраструктури України протягом доби зобов’язалися надати Головному управлінню транспорту та зв’язку КМДА проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливості здійснення діяльності з перевезення пасажирів на таксі та автомобілями на замовлення у зв`язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу» для ознайомлення та подальшого опрацювання.
2. Головне управління транспорту та зв’язку КМДА зобов’язалося протягом доби надати цей законопроект членам Робочої групи для ознайомлення та внесення зауважень і пропозицій в письмовій формі.
3. Представники столичних перевізників на таксі зобов’язалися надати пропозиції Робочій групі з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві щодо схеми розташування стоянок таксі в місті Києві в місцях підвищеного попиту на дану послугу.
4. Члени Робочої групи взяли на себе зобов’язання надати пропозиції щодо впорядкування перевезень на таксі в м. Києві, вироблення рекомендацій стосовно Порядку видачі місцевих дозволів на таксомоторні перевезення та налагодження системи дієвого контролю за таксомоторними перевізниками в столиці України.
5. Члени Робочої групи вирішили всі вищезазначені зауваження та пропозиції надавати в письмовій формі.
Завершуючи засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві, Голова Робочої групи, Начальник Головного управління транспорту та зв’язку КМДА Євген Водовозов зазначив, що «сьогоднішнє робоче засідання є початком практичної реалізації однієї з важливих програм Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року». На його думку, впорядкування таксомоторних перевезень в м. Києві є одним з важливих завдань, які стоять перед столичною владою.
Портал Таксопорт
 
коментарі та обговорення - у цій темі Таксопорт форуму

Administrator, 06-04-2012, hits: 10860
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.