Главная arrow Нормативные новости arrow Голова КМДА Олександр Попов вирішив перевірити столичних таксистів
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Голова КМДА Олександр Попов вирішив перевірити столичних таксистів

Версия для печати Отправить на e-mail
Голова КМДА Олександр Попов приймає рішення про створення робочої групи при КМДА по впорядкуванню перевезень на таксі Інформаційне повідомлення - Портал Таксопорт
З метою впорядкування перевезень пасажирів на таксі Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав Розпорядження № 430 від 21.03.2012 р. «Про створення Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві» та затвердив її персональний склад.
«Нам потрібно відпрацювати власний стандарт таксомоторних перевезень для Києва. Таксі повинне бути передусім безпечним та зручним, ми маємо встановити правила для водіїв щодо їхньої кваліфікації та стану здоров’я», – нещодавно зазначав голова КМДА Олександр Попов на круглому столі, що відбувся у столичній міській адміністрації.
Відповідно до цього Розпорядження, Головою Робочої групи затверджено Начальника Головного управління транспорту та зв’язку КМДА Євгена Водовозова, Співголовою Робочої групи — Заступника Голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка.
Також до складу Робочої групи увійшли представники структурних підрозділів КМДА, Голова Постійної комісії з питань транспорту та зв’язку Громадської ради при КМДА В. Гриненко, Голова Київської міської профспілки таксистів М. Войтенко, Голова Правління ВГО «Українська таксомоторна асоціація» А. Галазюк, власник ТМ «Еліт Таксі» О. Круліковський, а також власники і директори служб таксі м. Києва.
Серед основних завдань Робочої групи – здійснення перевірки дотримання чинного законодавства України при наданні послуг з перевезення пасажирів на таксі та забезпечення належного реагування з боку посадових осіб на факти виявлених правопорушень при наданні зазначених послуг.
Відповідно до Розпорядження № 430 від 21.03.2012 р., Робоча группа з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві регулярно інформуватиме Голову Київської міської державної адміністрації О. Попова про результати своєї роботи.
Інформація надана Громадською радою при КМДА

Administrator, 30-03-2012, hits: 10943
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.