Home arrow News of the Legal Field arrow Голова КМДА Олександр Попов вирішив перевірити столичних таксистів
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Голова КМДА Олександр Попов вирішив перевірити столичних таксистів

Print E-mail
Голова КМДА Олександр Попов приймає рішення про створення робочої групи при КМДА по впорядкуванню перевезень на таксі Інформаційне повідомлення - Портал Таксопорт
З метою впорядкування перевезень пасажирів на таксі Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав Розпорядження № 430 від 21.03.2012 р. «Про створення Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві» та затвердив її персональний склад.
«Нам потрібно відпрацювати власний стандарт таксомоторних перевезень для Києва. Таксі повинне бути передусім безпечним та зручним, ми маємо встановити правила для водіїв щодо їхньої кваліфікації та стану здоров’я», – нещодавно зазначав голова КМДА Олександр Попов на круглому столі, що відбувся у столичній міській адміністрації.
Відповідно до цього Розпорядження, Головою Робочої групи затверджено Начальника Головного управління транспорту та зв’язку КМДА Євгена Водовозова, Співголовою Робочої групи — Заступника Голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка.
Також до складу Робочої групи увійшли представники структурних підрозділів КМДА, Голова Постійної комісії з питань транспорту та зв’язку Громадської ради при КМДА В. Гриненко, Голова Київської міської профспілки таксистів М. Войтенко, Голова Правління ВГО «Українська таксомоторна асоціація» А. Галазюк, власник ТМ «Еліт Таксі» О. Круліковський, а також власники і директори служб таксі м. Києва.
Серед основних завдань Робочої групи – здійснення перевірки дотримання чинного законодавства України при наданні послуг з перевезення пасажирів на таксі та забезпечення належного реагування з боку посадових осіб на факти виявлених правопорушень при наданні зазначених послуг.
Відповідно до Розпорядження № 430 від 21.03.2012 р., Робоча группа з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві регулярно інформуватиме Голову Київської міської державної адміністрації О. Попова про результати своєї роботи.
Інформація надана Громадською радою при КМДА

Administrator, 30-03-2012, hits: 11039
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.