Home arrow Taxi incidents, traffic accidents arrow Засуджено двох нелюдів, які по-звірячому вбили таксиста
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Засуджено двох нелюдів, які по-звірячому вбили таксиста

Print E-mail
Убийство таксиста в Киеве
     Ця жахлива подія шокувала своєю жорстокістю. Двоє чоловіків вирішили вбити таксиста, аби заволодіти його транспортним засобом. Вони заздалегідь готувалися до вчинення злочину, тривалий час розробляли план своїх дій. Хоча насправді, розробляв лише один, молодший, а інший, маючи десятирічний досвід перебування за гратами, на все погоджувався.
 
     Свої молоді роки 35-річний чоловік витратив на спокутування провини за вчинення розбою, грабунку, крадіжки та нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Але подібний досвід, на жаль, розуму не додав.
 
     Чоловіки зустрілися, все ретельно обговорили та відправилися в Святошинський район столиці. Саме там вони вирішили шукати таксиста. Водія обирали прискіпливо, щоб не зміг чинити опір, був не надто молодим, не міцної статури, і, звісно, щоб авто було пристойним. Саме на продаж автотранспорту вони і розраховували. Молоді люди, з метою входження в довіру, вигадали собі легенду, за якої вони - військовослужбовці строкової служби Збройних Сил України, направляються до своєї військової частини, що знаходиться в лісовій зоні Коростенського району Житомирської області. Для переконливості «головний» навіть військову планшетку для цього взяв і продемонстрував підроблене посвідчення. Окрім цього, в нього в кишенях були удавка, складений ніж та металевий шаблон, схожий на гантель. Шкіряні рукавиці вони теж придбали, щоб все було «за правилами».
 
     Зловмисникам сподобався автомобіль «Опель-Астра», тим паче, що керував ним чоловік літнього віку. Таксисту запропонували 400 гривень, на які останній погодився. Дорогою пасажири вживали горілку, але так, щоб водій не бачив.
 
     Коли доїхали до лісосмуги, пасажири виманили водія з авто, і потім з особливою жорстокістю, використовуючи всі заготовлені для цього предмети, почали його бити. Били довго. Але цього їм здалося замало, тоді вони використали ще й дві цеглини. Вбивці і тоді не зупинилися, дотягли жертву до колодязя і кинули чоловіка вниз. Перед цим - обшукали кишені потерпілого та салон автівки.
 
     Залишилися незадоволеними. Здобич була не надто великою: лише мобільний, магнітола, 450 гривень, різні дрібнички, особисті документи, посвідчення інваліда війни та документи на авто.
 
    Після вчиненого зловмисники відправилися на авторинок, але машину продати не вдалося. Повертаючись додому, один з поплічників не впорався з керуванням і скоїв ДТП.
 
    Працівники карного розшуку Святошинського райуправління столиці затримали вбивць, а слідчим відділом було порушено кримінальну справу відразу за чотирма статтями КК України: 115, 187, 289 та 357.
 
     Врахувавши всі обставини справи, судом Святошинського району столиці було винесено вирок, за яким обидва злочинці отримали покарання - позбавлення волі на 15 років.
 
Тетяна Малишева
помічник начальника Святошинського РУ
25.03.2011
 
Посилання на першоджерело: Кримінальні хроніки Києва

Administrator, 26-03-2011, hits: 5508
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.