Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Рятуйте таксі. Псевдорозслідування “Агентів впливу” (НТН)
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Рятуйте таксі. Псевдорозслідування “Агентів впливу” (НТН)

Print E-mail
“На київському залізничному вокзалі шукати таксі не треба, водії знайдуть вас самостійно. Але на цьому цивілізований сервіс завершується. Адже за свої послуги таксисти візьмуть з приїжджих принаймні у два рази більше справжньої ціни. Це в кращому випадку, а в гіршому пасажир може втратити своє життя... Своє спеціальне розслідування "Агенти впливу" присвячують транспортному обслуговуванню гостей Києва під час Євро 2012.” Таким вступним словом розпочався у понеділок 14 березня 2011 року відеосюжет програми “Агенти впливу” телеканалу НТН, присвячений проблематиці ринку таксі. У цій публікації – відео та наш коментар.
 

  http://ntn.ua/uk/video/agenty_vplyvu/2011/03/15/3749


На сторінці, що представляє програму в Інтернеті, читаємо: “Агенти впливу - це програма, у якій репортажі ведуть не просто журналісти. Вони - довірені особи, які проникають в систему. ... Команда досвідчених репортерів ... здатна проникнути у будь-які ситуації, щоб на власні очі побачити те, про що інші лише здогадуються. ... Використовуючи найбільш сучасне обладнання для прихованої зйомки, змінюючи зовнішність і перевтілюючись, вони викривають шахрайство та брехню і розкривають суспільству те, що приховано за розміреним поступом життя.”

Формат аналітично-викривальної телепередачі багато до чого зобов'язує. В усякому разі, до прискіпливого аналізу нормативно-правової площини проблеми, про яку створюється сюжет, - зобов'язує напевно. І до аналізу фактів, отриманих у процесі журналістського розслідування та оцінки коментарів, що звучать у сюжеті з точки зору їх повноти та відповідності такій площині – також, як нам здається, зобов'язує.

Разом із тим, напрямки виходу із проблемної ситуації у такому форматі, напевно, також доречно озвучити. У іншому випадку -  на що ж "впливати"?

А от вочевидь некомпетентне перекручування зрозумілих кожному працюючому на ринку речей, і, тим більше, свідоме замовчування ключових аспектів проблеми для аналітично-викривальної програми є на нашу думку взагалі неприпустимим.

Administrator, 21-03-2011, hits: 6572
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.