Головна arrow Нормативні новини arrow Уряд та підприємці підписали Меморандум
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Уряд та підприємці підписали Меморандум

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Міністр фінансів України Федір Ярошенко
Інформація Урядового порталу
       Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ повідомив, що 1-го грудня урядова робоча група і представники малого бізнесу, працюючого за спрощеною системою оподаткування, підписали Меморандум про узгодження спільних дій із внесення змін до Податкового кодексу. Уряд на переговорах представляв Міністр фінансів України Федір Ярошенко.
     Згідно із Меморандумом, сторони прийшли до порозуміння відносно того, що необхідно створити стабільні і незмінні умови для роботи підприємців України, що повинно бути відповідним чином відображено у тексті Податкового кодексу. Зокрема, спрощена система оподаткування залишається такою ж, як до прийняття Податкового кодексу.

Підготовка Меморандуму Уряду і підприємців по доопрацюванню НК 01 грудня 2010     Уряд і підприємці погодилися створити постійну Координаційну раду малого та середнього бізнесу при Кабінеті Міністрів України і включити представників малого та середнього бізнесу до складу громадських рад і колегій органів виконавчої влади.

     У той же час, згідно з текстом документу, в 1-ий, 2-ий, 13-ий і 14-ий розділи Податкового кодексу будуть внесені узгоджені сторонами зміни.

     Сторони також домовилися, що влада не застосовуватиме штрафні санкції по пенсійних внесках, нарахованих на 1 грудня 2010 року підприємцям, які є платниками єдиного податку, а також до 1 січня 2011 року допрацює законодавство з питань єдиного соціального внеску.

     Крім того, Меморандумом передбачені правові гарантії учасникам акцій протесту.

     Також передбачено, що керівники відомств, які допустили помилки при підготовці Податкового кодексу, притягатимуться до відповідальності.

     Таким чином, в Меморандумі були узгоджені позиції з усіх питань, які хвилювали підприємців, та визначений механізм участі підприємців у формуванні податкового законодавства, а також громадського контролю за діяльністю влади.


Примітка 1: У інформації вище виділено жирним шрифтом - Портал Таксопорт. Фотоматеріали - Урядовий Портал. Збільшені фото - по кліку.
 
Примітка 2: Про проблеми, які містить в собі набуття чинності Законом про єдиний соціальний внесок, особливо на фоні нових податкових правил, ми писали не один раз: Новий Податковий кодекс розчавить легальний малий бізнес і Податковий кодекс і єдиний соціальний внесок необхідно коригувати.
 
Примітка 3. За інформацією, отриманою від Голови ПСТУ В.І.Попика зранку 2-го грудня, в процесі обговорення Меморандуму йому вдалося донести до чиновників, які представляють Уряд, суть описаних в публікаціях за посиланнями вище проблем і наполягти в т.ч. на необхідності термінового коригування Закону про єдиний соціальний внесок до 1-го січня 2011 року. За що висловлюємо Василю Івановичу надзвичайну вдячність!
 
Портал Таксопорт

теги: уряд, підприємці, меморандум, домовленість, податковий кодекс, єдиний соціальний внесок


Administrator, 02-12-2010, hits: 9368
   
< Попередня   Наступна >
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.