Home arrow Car Services Association (Kyiv) arrow Cтворення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України»
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Cтворення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України»

Print E-mail
      Громадська організація «Асоціація інформаційний диспетчерів та водіїв служб таксі» висловлює бажання та ініціює створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України», в яку би входили активні громадяни, що бажають реформувати сферу автотранспортних послуг, приймали б активну участь у розробці законодавства в галузі таксомоторних перевезень, сприяли б спільному захисту інтересів членів організації та громадян, які здійснюють перевезення пасажирів та їх багажу на таксі та автомобілями на замовлення, а також розвитку ділових відносин фахівців у сфері пасажирських перевезень.

     Бойко Леонід Леонідович – Голова ВГО «Українське таксі», підтримав дану ідею щодо створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України», тому що ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі» проявила свою активність, послідовність та цілеспрямованість у вирішенні нагальних та проблемних питань в частині реформування автотранспортного законодавства. Він підкреслив, що місцезнаходження майбутньої організації в м. Києві відіграє важливу роль у вирішенні більшості питань, адже центральні органи влади знаходяться безпосередньо в столиці і це спростить процедуру співпраці між останніми та Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація таксистів України». Про це п. Бойко офіційно повідомив місцеві осередки ВГО «Українське таксі». Також, бажання ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі» максимально плідно та повно співпрацювати з учасниками ринку пасажирських перевезень України та створення нової всеукраїнської громадської організації підтримав Голова Професійної спілки таксистів України Попик Василь Іванович.

     Хочу наголосити, що створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України» не означає, що зміна статусу та назви громадської організації «Асоціація інформаційний диспетчерів та водіїв служб таксі» з місцевого на всеукраїнський стане перепоною для плідної співпраці та узгоджених дій з нашими існуючими та майбутніми партнерам. Створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України» дозволить покращити та розширити вплив на повільне але неминуче реформування ринку таксомоторних послуг, та надасть можливість для більш широкого об’єднання учасників цього ринку для активної та ефективної співпраці щодо створення правової та самостійної галузі пасажирських перевезень на таксі та автомобілями на замовлення.

     На даний час громадська організація «Асоціація інформаційний диспетчерів та водіїв служб таксі» проводить активну роботу та співпрацю з державними органами виконавчої влади в питаннях впорядкування діяльності на ринку перевезення на таксі та автомобілями на замовлення, спільно зі своїми партнерами підготувала ряд документів та продовжує аналізувати необхідність змін до відповідних законодавчих актів щодо покращення ситуації та умов діяльності кожного з учасників цього ринку та активно відстоює законні права та інтереси підприємців, які надають інформаційно-диспетчерські послуги, послуги з перевезення на таксі та автомобілями на замовлення. Наші дії є відкритими про що свідчать регулярні оновлення нашого офіційного інформаційного ресурсу щодо наших звернень та реагування на них та мають на меті всебічний розгляд та урахування всіх зауважень та пропозицій від кожного небайдужого та бажаючого. 

     З питань щодо створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація таксистів України» та її регіональних осередків, а також цілей, мети та завдань організації, просимо звертатися до Головченка Олександра Васильовича за тел.: +380-93-321-4040

      З повагою, Президент ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі», Голова Київського міського осередку ВГО «Українське таксі»

Головченко О.В.


Administrator, 04-06-2010, hits: 10489
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.