Home arrow News of the Legal Field arrow Упрощённая система налогообложения для ФОП
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Упрощённая система налогообложения для ФОП

Print E-mail

Вице-премьер-министр Украины С.Л. ТигипкоИнформационное сообщение. Портал Таксопорт

    На Сайте Рады предпринимателей при Кабинете Министров Украины опубликовано информационное сообщение о встрече Вице-премьер-министра Украины С.Л. Тигипка с представителями физических лиц предпринимателей, которые являются плательщиками единого налога, которая состоялась 13 мая с.г.

     Сьогодні,13.05.2010 р., Віце-прем'єр-міністр України С.Л. Тігіпко зустрівся з представниками фізичних осіб-підприємців, які сплачують єдиний податок.

     З усіх представників, які підтвердили свою участь в нараді, на нараду не прибули Атаманюк О.В. - член Львівського обласного осередка ВГО "Громадська позиція", Ракова О.Ф. - голова Черкаської міської профспілки "Солідарність" та Хатинь В.І. - голова Галузевої ради підприємців ринків м. Чернівці.

     С. Тігіпко вислухав усіх представників бізнесу серед яких:

     О.В. Кірш - член ради Союзу бухгілтерів України, запропонував законодавчо визначити обмеження виплат зарплат через підприємців, а також обмежити зловживання спрощеною системою оподаткування платниками податку на прибуток.

     А. Г. Гінкул - директор Центру місцевого економічного розвитку "Навігатор", зазначив, що повинні зберегтись фіксовані податки, а контакти з податковою повинні бути мінімізовані у платників єдиного податку.

     С.А. Іченська - голова Спілки підприємців, орендарів та власників м. Суми, звернула увагу на те, що в їх місті платники єдиного податку – фізичні особи в місяць сплачують стільки, скільки сплачує така ж кількість платників податку з доходів фізичних осіб протягом року.

     О.Г. Назаренко - голова Асоціації "Укрринок", сказав, що підприємці згідні на введення податкових накладних для повного обліку товарів.

     Н.Д. Кожевіна - президент Української асоціації бізнес-інкубаторів та інноваційних центрів, звернула увагу на те, що потрібно зменшити навантаження на заробітну плату, тільки тоді бізнес вийде з тіні.

     С. Тігіпко, підводячи підсумок, запропонував представникам підприємців на 21 травня цього року, на засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, вийти з конкретними пропозиціями по спрощеній системі, взявши за основу проект схвалений 27.01.2010 р.

     Для опрацювання надаємо Вам проекти:

     - проект Закону України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», реєстр. №4112-2, внесений попереднім Урядом;

     - проект Закону України «Про вдосконалення спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», реєстр. №4549-2, внесений народним депутатом України Гриценко А.С.;

     - проект Закону України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», розроблений у 2005 році.

     Крім цього, чекаємо від Вас конкретних пропозицій щодо скасування перешкод для бізнесу, а також інформації про досвід спрощеної системи в інших країнах.

     Пропозиції до проектів просимо надавати у формі таблиці...

Сылка на первоисточник: Сайт Рады предпринимателей при КМУ

Administrator, 13-05-2010, hits: 10351
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.