Home arrow Taxi incidents, traffic accidents arrow У Криму хлопець зарізав таксиста. 23.12.09
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

У Криму хлопець зарізав таксиста. 23.12.09

Print E-mail
У Криму хлопець зарізав таксиста     У Криму 20-річний хлопець зарізав таксиста і хотів спалити його машину, щоб справити враження на дівчину.
 

    За даними кримської міліції, таксист з Сімферополя на автомобілі ВАЗ-2110 узявся за 350 гривень відвезти п’яного хлопця і дівчину в Джанкой. 

На трасі біля селища Червоногвардійське хлопцю стало погано, він попросив зупинити машину і вийшов до лісосмуги. Повернувшись, він вдарив таксиста в обличчя, той завдав йому удару у відповідь. Тоді, витягнувши з кишені складаний ніж, пасажир наніс 5 або 6 ударів в груди і живіт таксиста.

Вбивця витягнув з кишені таксиста 350 гривень, які заплатив за дорогу, труп кинули в лісопосадці, після чого пара вирішила виїхати на машині за межі Криму. Але вони доїхали тільки до Джанкоя, де в машині кінчився бензин. Зловмисники намагалися спалити автомобіль, але він не загорівся. Тоді вони кинули машину, дійшли пішки до вокзалу та сіли на потяг.

У Мелітополі міліція затримала вбивцю. На допиті він розповів, що скоїв злочин, оскільки хотів справити враження на свою дівчину.
 
Джерело: ТСН

Administrator, 10-05-2010, hits: 4888
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.