Home arrow The assotiation of taxi carriers arrow Звернення до автоперевізників від АВПАУ
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Звернення до автоперевізників від АВПАУ

Print E-mail
Голова АВПАУ Андрій Корчинський
Голова АВПАУ Андрій Корчинський
     Шановні перевізники! Хочу привітати всіх з нашим новим успіхом і маленькою перемогою. 11 лютого на сесії Верховної Ради було розглянуто законопроекти відносно спрощенної системи оподаткування. З трьох законопроектів  необхідну кількість голосів для прийняття в першому читанні ( 237) набрав проект закону за № 4549 ( Акімової, Новікова).
      Згідно ст.1 даного Закону:
Установити, що на період виходу економіки України зі стану фінансової кризи Указ Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 27, ст. 975; 1999 р., N 26, ст. 1230) застосовуються з урахуванням таких особливостей:

     1. До закінчення виходу економіки України зі стану фінансової кризи забороняється:
1) збільшення ставок єдиного податку, визначених на 1 січня 2009 року  відповідно до Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва”;
2) обмеження кола суб’єктів малого підприємництва, на яких поширюється спрощена система оподаткування, обліку та звітності;
3) встановлення обов’язку сплати суб’єктами малого підприємництва, які сплачують єдиний податок, інших податків і зборів (обов’язкових платежів);
4) зміну механізму справляння єдиного податку, встановленого Указом Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва”.

     2. До закінчення виходу економіки України зі стану фінансової кризи на фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування (єдиний податок), та членів сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні такими суб’єктами підприємницької діяльності та не перебувають з ними у трудових відносинах, не поширюється обов’язок сплати страхових внесків в порядку, визначеному Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
 

     Отже, ми отримали невеликий проміжок часу щоб спільними зусиллями розробити та затвердити  Закон України «Про спрощену систему оподаткування…»  в такому вигляді, який влаштовує  авто перевізників, адже згідно ст.2 даного Закону: закінчення виходу економіки України зі стану фінансової кризи визначається рішенням Верховної Ради України за поданням Кабінету Міністрів України.

     З своє сторони ми надамо Вам для розгляду запропонований нами законопроект і ви зможете висловити та надіслати свої пропозиції за адресою:  79005 м.Львів пр. Т.Шевченка 28 , АВПАУ email: avpau@ i.ua.

     Зараз  враховуючи, що мають затвердити бюджет України, відповідно і місцеві бюджети необхідно використати можливість переглянути ставку єдиного податку на місцях ( там де в цьому є необхідність) і ми готові надати посильну допомогу у вирішенні даного питання. Успіху Вам!
 
     З повагою
Голова АВПАУ Андрій Корчинський
Передано для публікації на Порталі Таксопорт 12 лютого 2010

Administrator, 14-02-2010, hits: 12988
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.