Home arrow Car Services Association (Kyiv) arrow Програма Організації
 RSS Taxoport Facebook Taxoport Twitter Taxoport VK 

Latest 20 replies on forum:

Програма Організації

Print E-mail

Програма Організації

Мета – сприяти формуванню та розвитку галузі таксі та ринку таксі в цілому.

Основні завдання

 • Задоволення та захист трудових, соціальних, економічних, фахових прав та інтересів членів Організації.
 • Сприяти легалізації ринку таксі і його правового  регулювання.
 • Сприяти учасникам ринку таксі в інформуванні громадськості про їх діяльність, допомагати у навчанні та пошуку кваліфікованих кадрів, а також представництво їх інтересів в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, судах, та в  недержавних організаціях.

 

Шлях Організації

 1. Сприяти розвитку ринку таксі в Україні та урегулюванню діяльності таксі шляхом активної участі в аналізі ринку та адаптації діючого законодавства України з урахуванням інтересів усіх учасників ринку. Приймати активну участь у розгляді та створенні нормативно-правової бази у сфері діяльності надання послуг таксі.
 2. Сприяти легалізації водіїв таксі шляхом допомоги у реєстрації СПД та/чи отримання ліцензії та ліцензійної картки.
 3. Сприяти легалізації ринку таксі шляхом надання допомоги всім зацікавленним учасникам ринку в боротьбі з недобросовісними та/чи нелегальними його учасниками. Збір, аналіз та оприлюднення інформації про їх діяльність.
 4. Ініціювати колективні звернення членів Організації, громадських організацій та зацікавлених осіб в органи державної влади, органи місцевого самоврядування з питань та пропозицій, пов’язаних з метою Організації.
 5. Представляти та захищать трудові, соціальні, економічні, фахові права та інтереси членів Організації в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, судах, а також в інших недержавних організаціях.
 6. Тісно співпрацювати з професійними спілками та профільними громадськими організаціями , що відстоюють спільну мету щодо захисту прав та інтересів водіїв та диспетчерів служб таксі.
 7. Інформувати через засоби масової інформації органи державної влади та громадськість про порушення у сфері діяльності таксі, прав та свобод водіїв та диспетчерів служб таксі, вимагати негайного вжиття заходів для припинення цих дій. Надавати можливість всім бажаючим членам Організації та зацікавленним учасникам ринку таксі вільно подавати свою інформацію для загального розгляду через спеціалізоване друковане видання.  
 8. Приймати активну участь у розгляданні випадків порушення прав і інтересів пасажирів таксі, сприяти виявленню порушників та вирішенню конфліктних ситуацій згідно та у  порядку діючого законодавства Украинї.
 9. Надавати допомогу учасникам ринку таксі в легалізації водіїв таксі їх служб та у пошуку і навчанні кваліфікованих кадрів. Сприяти і  надавати допомогу у розробці програм навчання та нормативних вимог з підготовки диспетчерів та водіїв таксі, сприяти їхньому нормативному закріпленню. Організувати навчання і підвищення кваліфікації інформаційних диспетчерів та водіїв таксі шляхом проведення навчальних тренінгів та курсів. Впроваджувати всі можливі заходи стосовно створення школи «Інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі». Надавати допомогу в проведені сертифікації інформаційного забезпечення диспетчерських служб. Спрямовувати всі свої дії на постійне покращення якості послуг, що надаються  на ринку таксі, підвищення безпеки працівників служб таксі та пасажирів, підвищення фахових, етичних норм та стандартів поведінки інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі.
 10. На этапі підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу в Україні сприяти навчанню інформаційних диспетчерів і водіїв служб таксі, згідно міжнародних державних стандартів систем управління якості (ISO 9001).
 11. Приймати участь в громадській діяльності, проводити масові заходи, спрямованні на досягнення основної мети Організації.

 

Набувши членство в ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі» водій таксі чи диспетчер матиме можливість безкоштовно або на пільгових умовах:

 • легалізувати свою діяльність на ринку таксі згідно діючого законодавства України;
 • отримувати консультаційну та юридичну допомогу з питань, що виникають в процесі діяльності (оподаткуванні, здачі звітності, дотриманні законодавства про автомобільний транспорт  та перевезеннях на транспорті, дотриманні ліцензійних умов, тощо);
 • своєчасно отримувати всю необхідну інформацію про зміни у законодавстві;
 • мати можливість з допомогою Організації фахово та юридично освідчено відстоювати свої права та інтереси;
 • приймати активну участь від імені Організації у громадській діяльності та правовому житті;
 • спільними з Організацією діями впливати на розвиток та формування галузі та ринку таксі; 
 • спільними з Організацією діями вільно висловлювати свою думку на різних рівнях влади, та доводити її до відома громадськості.

 

Затверджено:
Правлінням ГО «АІДВСТ»
Протокол №4 від 08.09.2009 р.


Administrator, 22-10-2009, hits: 7810
   
< Prev
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.