Home arrow Car Services Association (Kyiv) arrow Про "Асоціацію..."
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Про "Асоціацію..."

Print E-mail
     «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі»  – це громадська організація, створена для всіх учасників ринку перевезень пасажирів та їх багажу на автомобілях таксі (водіїв, пасажирів та служб таксі). Наша мета – допомогти вільно впливати на розвиток і формування галузі таксі та підвищувати якість обслуговування.

     На даний час на ринку перевезень пасажирів на таксі, у більшості випадків, ведеться гра поза правилами діючого законодавства. Дуже часто водії працюють без дозвільних документів, без відповідного технічного оснащення своїх автомобілів та не дотримуючись елементарних умов безпеки пасажирів. Під час роботи виникає багато запитань: «Які законодавчі документи регулюють діяльність таксі?», «Як легалізувати свою діяльність?», «Куди і до кого звертатись під час отримання дозвільних документів?», «Які права має водій та пасажир таксі згідно діючого законодавства України?», «Як діяти та відстоювати свої права при їх грубому порушенні?» тощо. Неможливість надати фахову відповідь на ці запитання призводить до негативних наслідків та незручних ситуацій.

     Наша громадська організація запрошує до тісної співпраці всіх небайдужих учасників ринку таксі, органи Державної влади і місцевого самоврядування, а також об’єднання громадян. Звертайтеся до нас по всім проблемним питанням, які виникають під час роботи, висловлюйте свої думки та позицію, беріть активну участь у наданні та аналізі інформації стосовно якості обслуговування. Громадська організація готова допомагати в аналізі та надавати фахову підтримку і допомогу у вирішенні всіх питань. Тільки спільно ми зможемо вплинути на ситуацію та створити умови для конкурентного ведення бізнесу на ринку таксі.

Принципи взаємодії членів Організації


Члени ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі» визнають.

1.    Конституцію України, закони України, акти Президента України, Кабінету Міністрів України та інші нормативно-правові  акти у сфері перевезень пасажирів та їх багажу автомобільним транспортом, як основу регулювання своєї діяльності на ринку таксі.

2.    Статут Організації, як основний регулюючий документ спільної діяльності.

3.    Програму Організації, як документ поетапної діяльності для досягнення спільної мети.

4.    Легальне ведення бізнесу у сфері надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі, як єдиний спосіб утворення правової та конкурентної галузі таксі.

5.    Необхідність сприяти розвитку ринку таксі в Україні та урегулюванню діяльності таксі шляхом активної участі в аналізі ринку та адаптації діючого законодавства України, як основний спосіб будування правових та незалежних відносин між учасниками ринку та державою.

6.    Спільну участь при виконанні завдань Організації та спільне вирішення  проблемних  питань,  що  виникають  в  діяльності таксі, як основний спосіб співпраці між її членами.

7.    Рівноправність та консенсус, як головний принцип в прийняті спільних рішень.

8.    Надання консультаційної, юридичної та фінансової допомоги членам Організації, як можливість утворення сильного та стабільного сегменту ринку перевезень з думкою якого буде необхідно рахуватись.

9.    Необхідність постійного покращення якості послуг, що надаються  на ринку таксі, підвищення безпеки працівників таксі та пасажирів, підвищення фахових, етичних норм та стандартів поведінки інформаційних диспетчерів служб таксі та водіїв таксі, як пріоритети в існуванні таксі як галузі.

10.  Необхідність інформування органи  державної влади та громадськість про діяльність Організації, про виявлені порушення у сфері діяльності таксі та про порушення прав і свобод водіїв, диспетчерів та пасажирів таксі, як умови відкритості своєї діяльності та сприяння виявленню і недопущенню неправомірних дій в майбутньому.

11.  Необхідність створення бази для проведення навчання та впровадження сертифікації персоналу  таксі та диспетчерських служб, як невід’ємну частину дій по утворенню конкурентного та якісного ринку перевезень на таксі.

Administrator, 22-10-2009, hits: 8368
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.