Головна arrow Правовий захист водіїв arrow ДАІ-шні протоколи та постанови нового зразка
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

ДАІ-шні протоколи та постанови нового зразка

Надрукувати Надіслати електронною поштою
      На виконання закону України від 24 вересня 2008 року №586 „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху” 26.02.2009 року Міністерством внутрішніх справа України видано наказ №77, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 24 квітня 2009 року за №374/16390.

   Вказаним наказом введено у дію новий зразок адміністративного протоколу для документування співробітниками Державтоінспекції виявлених порушень правил дорожнього руху, та постанови для оформлення відповідного рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу працівником ДАІ.
 
бланк протокола нового зразка
 
   тимчасовий талон до протоколу про порушення ПДР Поряд з цим запроваджено тимчасовий дозвіл (талон)  на керування транспортним засобом який в обов'язковому порядку видається порушнику, у разі вилучення у нього посвідчення водія за скоєні порушення ПДР, за які адміністративним Кодексом України передбачено позбавлення права керування транспортними засобами.
 
     Введення в дію нових зразків бланків суворої звітності значно спрощують процедуру оформлення правопорушення оскільки виготовляються у двох екземплярах, основний (оригінал) та копія, яка вручається правопорушнику і заповнюється одночасно із складанням основного документу.

   Одночасно вказані бланки мають відповідну нумерацію для їх контролю, декілька ступенів захисту для унеможливлення підроблення та використання їх не уповноваженими на це посадовими особами.

   Станом на сьогоднішній день підрозділи Державтоінспекції МВС України забезпечені новою бланковою продукцією для документування порушень правил дорожнього руху у повному обсязі.
 
бланк постанови нового зразка
 
      Використання бланків адміністративних матеріалів зразка 2003 року які були затверджені наказом МВС України №1217 підрозділам ДПС ДАІ МВС України, заборонено.

 

20 серпня 2009 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України


Administrator, 31-08-2009, hits: 28711
   
< Попередня   Наступна >
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.