Home arrow The archive of publications arrow Without taximeter - forbidden
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Without taximeter - forbidden

Print E-mail

Added April, 24, 2007

     Here we result the article from the newspaper " Vechernij Kharkov". It was written, as we can understand, on materials of discussion of a problem of qualitative rendering taxi-services on Kharkov Internet-forum in a theme " Fight for service. Episode 1. Taxi " where we have stated our position on the lifted questions. In mentioned below article Kharkov journalists have transferred our position, though without direct reference to us, but is full enough both without distortions. And even for this we thank them. Because the effectiveness of press is much higher, than Internet-sites. And for us the main thing is to move in a direction of the decision of problems of the Ukrainian taxi. That is impossible without attention to our position of press.

 Без таксометра пасажирів обслуговувати не можна

13 березня 2007 г.
Ми продовжуємо публікувати інформацію про те, як рухається проект
«Битва за сервіс. Епізод 1. Таксі».
     На цьому тижні ми представляємо вам думку не просто людини зі сторони, а таксиста зі стажем. 

     Ця людина живе і працює в Львові, але, як показує досвід, проблеми скрізь одні і ті ж. Незалежно від часу, відстаней і місця.

     «Вся проблема в тому, що ринок перевезень на таксі зайнятий великою кількістю напівлегальних підприємств типу "радіо-таксі" і зовсім нелегальних приватних перевізників. І зайнятий вже досить давно. Там сформувалися свої неписані закони і правила, які дуже непросто привести в цивілізований вигляд. І силами легальних одинаків-таксистів, або навіть силами окремо взятих підприємств, які прагнуть працювати в рамках закону, таке навряд чи можливо.

     Я підприємець з ліцензією, приватний таксист з 20-річним стажем, що з'їздив вже три машини від нуля до металобрухту, плачу податки державі і обслуговую своїх пасажирів за тарифом і з таксометром, повірте, знаю що говорю.

     Адже чому хамлять? Тому що, не ображайтеся, шановні пасажири, саме ви дозволяєте себе обхамити. Чому обраховують? А тому що ви, шановні пасажири, не звертаєте уваги, що до вас приїжджає "таксі" без таксометра. Яке ж це таксі, якщо не тільки Закон "Про автомобільний транспорт" вимагає таксометра в обов'язковому порядку?! Ще з десяток Законів, Постанов Кабміну і інших нормативних актів вимагають того ж! А Закон про "Застосування реєстраторів розрахункових операцій..." вимагає, щоб цей таксометр ще і видавав чек в обов'язковому порядку. Ось маючи на руках такий документ, ви могли б захистити свої права, і дуже дієво. А якщо його немає - то і скаржитися безглуздо, оскільки довести, в Управлінні захисту прав споживачів, наприклад, факт надання вам послуги і факт оплати за неї - нічим. Але ж багато хто і про іншу сторону медалі не замислюється: немає в таксі таксометра - водій не має права на лінію виїжджати. І називати суму до оплати, відмінну від його показників. І взагалі без нього не має права гроші приймати. Ні за тарифом, ні без тарифу. НІЯК. Тобто, ті, що вважають, що вас обрахували і т.д. - не платіть. Взагалі. А якщо ви платите, вас знову і знову намагатимуться обрахувати.

     Вимагайте таксометр на додаток до тарифу. Адже якщо ви купуєте в магазині ковбасу і замість її зважування, вам продавець почне пропонувати заплатити "на око", що ви йому скажете? Так вимагайте від фірм упорядкування своєї діяльності. Не хочуть вони самі - є Автотранспортна інспекція, яка за відсутність таксометра може і Ліцензії позбавити. Є податкова інспекція, яка за залучення до роботи водіїв, не працевлаштованих на фірму (а саме такі, якраз і хамлять) може цю фірму серйозно потрусити. Є Управління захисту прав споживачів, яке має дуже великі повноваження по захисту ваших прав, як споживачів послуги. Не дозволяйте себе обдурювати. І ви не тільки собі допоможете, але і легалізованому перевізнику, який вміє і може за ваші гроші надавати вам якісну послугу. І який з свого боку робить максимум можливого, щоб бути вами поміченим серед маси тіньовиків».

     Ми вам надали цю інформацію на замітку. Вам вирішувати як себе правильно вести, щоб підвищувати якість обслуговування в нашій країні. 

     А з свого боку хочемо відзначити, що поки кожен з нас не висловить свою думку і не зверне увагу на окремо взяту проблему, всі так і залишатимуться безкарними, і будуть продовжувати хамити і обраховувати.
     Посилання на першоджерело: http://www.vecherniy.kharkov.ua/news/9544/
Переклад з російської: Анатолій Галазюк

Administrator, 23-04-2007, hits: 11156
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.