Home arrow The assotiation of taxi carriers arrow Забастовка перевозчиков будет
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Забастовка перевозчиков будет

Print E-mail

Конфедерація Вільних профспілок України

      У зв'язку з нереагуванням влади на наші звернення Асоціація Вільних профспілок автотранспортників України (АВПАУ) спільно з Асоціацією вантажних перевізників Львівщини (АВПЛ) у Львові з 2 лютого 2009 розпочинає страйк автоперевізників. В страйку будуть приймати участь перевізники Тернопільщини, Івано-Франківська, Волині, Рівного, Закарпаття, а також профспілка ДАП "Львівські авіалінії" та Громадська організація "Трудовий рух солідарність", які вирішили долучитися до протесної акції.

      Під час проведення страйку, який буде тривати до 6 лютого 2009 року заплановано проведення мітингів та піших походів.

     Мета: виконання вимог автоперевізників.

 Голова Асоціації Вільних профспілок автотранспортників України А. Корчинський


     Протягом двох діб з моменту публікації цієї інформації на Порталі відвідувачами нашого форуму було задано декілька запитань п Андрію Корчинському. Вони стосувались, зокрема, статусу АВПАУ, причин які примушують Асоціацію мало не першим питанням ставити захист перевізників, потрапивших через, на перший погляд, власну недалекоглядність і необережність у кредитну пастку, а також послідовності в діях АВАПУ, та стосунку організації до тих чи інших політичних структур.

01.02.2009. доповнюємо цю публікацію його відповідями:

Прочитав відгуки на сайті і хочу відповісти та внести ясність по деяким питанням:

1. Ми дійсно не маємо ніякого відношення до ПСТУ, оскільки структура ПСТУ входить у Федерацію профспілок України (ФПУ), а ми у Конфедерацію Вільних профспілок України (КВПУ). Хоча у певний період часу (страйки 2005 року, коли приймали зміни до Закону України "Про автомобільний транспорт") ми виступали (в той час - Вільна профспілка "Автомобіліст України") одним фронтом з ПСТУ. Пізніше відбулись зустрічі, на яких ми, не дивлячись на розбіжності у досягнутих результатах, погодились на пропозицію ПСТУ про підписання договору про співпрацю і навіть запропонували цій організації розробити його текст. Але доля цього документа і куди він подівся нам невідома.

2. Асоціація Вільних профспілок автотранспортників України - це обєднання автотранспортних профспілкових організацій (таксомоторних, маршрутних, автобусних, вантажних, нерегулярних перевізників), а також інших представників автотранспорту (приватних підприємців, автоучкомбінатів, комунального транспорту, працівників сфери обслуговування та ін.). Тому спектр нашої діяльності трошки ширший чим таксі.

3.Що стосується кредитів:

Якщо взяти таксі, то тут в першу чергу відіграла важливу роль конкуренція. Більшість населення уже не дуже охоче використовує в сфері послуг таксі старі автомобілі (особливо вітчизняного виробництва, а про Таврії - самі знаєте), тому щоб не загубити постійних клієнтів більшість перевізників, або покращило клас автомобіля, або придбало нові.

Що стосується маршрутного таксі та автобусів. Тут вже органи місцевого саморядування та державних адміністрацій через умови конкурсу заставляли перевізників придбати нові автобуси відчизняного виробництва марки "Богдан" або "Еталон". В і ншому випадку вони немали ніяких шансів виграти конкурс на певний маршрут (крім тих, яких "кришують" державні чиновники високого рангу, там залишились старі машини"душегубки", які продовжують надавати послуги без всяких документів).

Відносно вантажних перевізників - там все просто. Замовники по Україні, очевидно будучи в долях з банками, просто не заключали договорів на транспортні послуги для будівництва, якщо перевізник не придбав новий автомобіль Камаз, Маз, Краз. Хоча в умовах кризи вже з жовтня 2008 року вони перестали розраховуватись за надані послуги і зараз винні великі суми. В той же час банки, бачачи неспроможність перевізників робити повні та своєчасні проплати (роботи практично немає, а та, яка робиться - не проплачуєтся) нараховуюють пеню за кожний день просрочки від 60 до 100 дол. Про дальнобійників я вже не говорю, там все просто - державний кордон, візи, а значить вимагати закупку автомобілів певного класу - ще простіше.

3. Наша організація ніколи не займалась популізмом. І за кожним першим кроком іде наступний. Спочатку ми пробували вирішити проблеми попереджуваною акцією. Потім були направлені відповідні звернення. Нас не почули. Тому наступним кроком буде страйк перевізників, який почнеться з 2 лютого 2009 року.

4. Ми не повязані з жодними політичними структурами і хочемо, щоб будь-яка влада, не залежно від кольорів, враховувала нашу думку і приймала рішення для покращення роботи автотранспортників. Відповідно, перед тим як приймати рішення, повязані з транспортною сферою, опиралась на думку професіоналів, а не тих, хто лобіює свої бізнес-інтереси. Для цього представники автомобільного транспорту мають обєднуватися з метою захисту своїх прав та інтересів, незалежно від політичних поглядів та прапорів.

З повагою Андрій Корчинський

 

Для комментариев  - тема "АВПАУ: обращения и действия / звернення та дії" нашего форума.


Administrator, 31-01-2009, hits: 13095
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.