Home arrow The assotiation of taxi carriers arrow Открытое письмо Президенту, Премьеру, Председателю ВР
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Открытое письмо Президенту, Премьеру, Председателю ВР

Print E-mail

Ассоциация свободных профсоюзов автотранспортников Украины

КОНФЕДЕРАЦІЯ ВІЛЬНИХ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

ACОЦІАЦІЯ ВІЛЬНИХ ПРОФСПІЛОК
АВТОТРАНСПОРТНИКІВ УКРАЇНИ (АВПАУ)

03150 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 65
79005 м. Львів, пр. Тараса Шевченка, 28

тел (044) 287-33-38
тел. (032) 261-20-71
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

Вих.001 від 28.01.09р.

Президенту України
Премєр-міністру України
Голові Верховної Ради України
 
Відкритий лист
 
     Світова криза, яка охопила всі країни світу, особливо відчутно вплинула на економіку України на початку 2009 року. В умовах  зниження об́'ємів виробництва, звільнення працюючого населення, скорочення працівників бюджетної сфери, зменшення соціальних пільг різним верствам населення, керівництво  світових держав прикладає всі зусилля для зменшення соціальної напруги та допомоги працюючому бізнесу (зменшення ставок кредитування, оподаткування, відстрочка платежів та ін.)
 
     Особливу увагу приділяється розвитку малого приватного бізнесу, який в умовах кризи незважаючи на зниження обсягів виробництва та наданих послуг має  можливості для збереження робочих місць та наповнення бюджету. Але та картина, яку ми спотерігаємо сьогодні (обвал національної валюти, різкі коливання гривні по відношенню до іноземних валют, припинення кредитування малого приватного бізнесу, збільшення кредитних ставок, подорожчання цін на продукти харчування, пальне, комунальні послуги та ін.) викликає  стурбованість за стан справ у нашій державі, який може привести до соціального вибуху.
 
     Автотранспортники України також відчули тягар фінансової кризи (скорочення обсягів робіт в автобусних перевезеннях на 30%, в таксоперевезеннях на 50%, в вантажних перевезеннях на 70%, подорожчання автозапчастин, мастильних матеріалів  та обслуговування транспорту практично в два рази), але не дивлячись на це перевізники продовжують, враховуючи фінансову кризу, надавати послуги за старими тарифами.
 
     Та прийняття законодавчим, виконавчим органом та органами місцевого самоврядування відповідних  законодавчих актів різко погіршує ситуацію в транспортній сфері (подорожчання пального, збільшення ставок податків та зборів,  паркування, подорожчання проїзду транспорту територією України та ін.), що у випадку не реагування на наші вимоги приведе до підвищення тарифів на перевезення, несплати коштів по кредитам, скорочення робочих місць та  неплатежів до бюджету.

     Враховуючи вищевказане просимо Вас вирішити наступні питання:

1. Конвертувати (для тих хто виявить бажання) валютні кредити видані у 1-му півріччі 2008 році в гривневі по ставці Національного банку  з збереженням процентної ставки по валютному кредиту 2008 року.

1.1. відтермінування сплати основного боргу за кредитами строком на 6 місяців;

1.2. зафіксувати відсоткові ставки по кредитах на рівні тих, які були на момент укладення кредитних договорів, без права їх збільшення;

1.3. стабілізувати курс національної валюти до долара на рівні  6.5-7 грн.

2. Кабінету Міністрів України  скасувати Постанову КМ України від 20.12.2008р. за №1118, якою зобов’язано фізичних осіб – підприємців подати заяву про анулювання реєстрації їх як платників податку на додану вартість та здати відповідні свідоцтва, як таку, що суперечить Конституції України, Законам України  «Про систему оподаткування», «Про податок на додану вартість» та спрямована на надання переваги суб’єктам підприємницької діяльності – юридичним особам, зниження конкурентоспроможності підприємців – фізичних осіб.

3. Верховній Раді України не приймати Законів, якими передбачено збільшення ставок податків та зборів з власників автотранспортних засобів по відношенню до існуючих станом на 01.01.2008 року, до нормативно-правових актів, які набули законної сили, в цій частині внести відповідні зміни.

4. Президенту України, Кабінету Міністрів України, Міністерству закордонних справ України вчинити всі дії по врегулюванню ситуації, яка склалась при отриманні перевізниками службових віз на в’їзд та перебування в країнах Шенгенської зони спрямованих на спрощення системи отримання багаторазових службових віз, збільшення термінів дії віз (не менше 1 року) та строків перебування в країнах Шенгенської зони (не менше 180 днів).

5. Президенту України, Кабінету Міністрів України зобов’язати виробників та реалізаторів нафтопродуктів здійснювати продаж  пального за цінами, які повинні зменшуватись адекватно до цін на нафту на світових ринках.Вартість дизельного   пального не повинна перевищувати вартоcті бензину марки А-95.  

6. Верховній Раді Ураїни внести зміни до Кодексу адміністративного судочинства (ввести в дію ст.248 ЦПК) з метою недопущення прийняття незаконних та антиконституційних рішень з боку органів державної влади та органів міцевого самоврядування ( такі як рішення Київської міської ради про сплату збору за проїзд іногороднім транспортом через територію м.Києва, незаконне підняття тарифів на комунальні послуги, різке підняття ставок орендної плати та ін.)

7. Верховній Раді України внести зміни до розділу III Закону України «Про боротьбу з корупцією»( ввести норму притягнення до кримінальної відповідальності) та посилити боротьбу з проявами корупції, як явищем, що наносить найбільшу шкоду державі та громадянам України.

8. Кабінету Міністрів України створити робочу групу  з питань врегулювання автоперевезень на території України (в яку включити представників  автотранспортних громадських організацій  роботодавців та профспілок) з метою розгляду та оперативного вирішення транспортних питань.

     Оскільки дані питання є невідкладні переконливо просимо Вас дати відповідь до 2 лютого 2009 року. У випадку нереагування на наше звернення та ігнорування наших вимог залишаємо за собою право відповідно до ст.21, 22, 23, 25, 26, 27, 28 та 33 Закону України «Про профспілки, їх права та гарантії…» відстоювати  права та інтереси перевізників іншими методами дозволеними чинним  законодавством України.
 
 

 Голова Асоціації Вільних профспілок автотранспортників України

А. Корчинський

 Голова Вільних профспілок таксоперевізників АВПАУ

 С. Кабанов

 Голова Вільних профспілок пасажирських перевізників АВПАУ

 І. Головка

 Голова Вільної профспілки вантажних перевізників АВПАУ

 Р. Мончук

 Голова Вільної профспілки приватних підприємців АВПАУ

 І.Вегера

 

Для комментариев  - тема "АВПАУ: обращения и действия / звернення та дії" нашего форума.


Administrator, 29-01-2009, hits: 14104
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.