Головна arrow Правовий захист водіїв arrow До протоколу про створення аварійної обстановки
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

До протоколу про створення аварійної обстановки

Надрукувати Надіслати електронною поштою
На що звертати увагу в тексті протоколу і обставинах того, що сталося

Чи були реально учасники дорожнього руху, яким створена небезпека або перешкода; які саме дії вони зробили, і чи були їх дії різкими; чи вказані їх дані в протоколі про адміністративне правопорушення як потерпілих або свідків.
 
Що писати в поясненнях до адмінпротоколу залежно від вказаних обставин:

Викласти, у разі незгоди із самим порушенням, свої аргументи про цю незгоду.

- Учасників дорожнього руху, яким ніби-то було створено аварійну обстановку, насправді не було, аварійна обстановка нікому не створювалася, різкої зміни швидкості або напрямку руху, інших заходів для забезпечення безпеки ніхто не вживав.

- Даних осіб, яким ніби-то була створена аварійна обстановка, у протоколі не вказано (на момент пред’явлення мені протоколу), незважаючи на те, що відповідно до КпАП України такі особи є свідками або потерпілими, й у разі їх наявності (яка є обов’язковою, якби була дійсно створена аварійна обстановка) їх дані повинні бути вказані у протоколі на підставі ст..256 КпАП, без цього протокол є невідповідним вказаній нормі закону і не може бути розглянутий.


Джерело: Сайт адвоката Володарського Вадима Леонідовича mylaw.com.ua

Administrator, 26-11-2008, hits: 6611
   
< Попередня   Наступна >
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.