Головна arrow Правовий захист водіїв arrow Поведінка при складанні адмінпротоколу
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Поведінка при складанні адмінпротоколу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
ПАМ'ЯТКА ПО ПОВЕДІНЦІ ВОДІЯ ПРИ ОФОРМЛЕННІ АДМІНПРОТОКОЛУ І ПОСТАНОВИ СПІВРОБІТНИКА ДАІ У СПРАВІ ПРО АДМІНПОРУШЕННЯ

      При діючому порядку винесення постанов співробітниками ДАІ немає сенсу у визнанні своєї провини в будь-якому адміністративному правопорушенні. Ви маєте право подати свої пояснення по суті порушення. В обов'язковому порядку пишіть всі свої аргументи, чому ви незгодні із звинуваченнями в порушенні, в графі, призначеній для ваших пояснень.

     Обов'язково вимагайте вказати свідків, у тому числі і пасажирів свого автомобіля, які можуть підтвердити вашу невинуватість. Якщо співробітник ДАІ відмовляється їх фіксувати під будь-якими приводами (у тому числі тому, що це нібито «зацікавлені особи»), самі вписуйте їх в свої пояснення. Свідком може бути будь-яка особа.

    В обов'язковому порядку прослідкуйте, щоб в незаповнених графах протоколу  стояли прочерки, щоб уникнути подальших дописок.

     Співробітник ДАІ зобов'язаний вам видати на місці копію протоколу, а якщо на місці виноситься постанова про адміністративне правопорушення – і копію постанови. Прослідкуйте, щоб дані збігалися з оригіналом протоколу, включаючи дані самого співробітника, що склав протокол і постанову.

     У протоколі в своїх поясненнях (якщо місця для них не вистачає на бланку, можете писати пояснення на окремому аркуші, але в обов'язковому порядку відзначивши в протоколі, що пояснення на окремому листі додається) впишіть, якщо співробітник ДАІ має право виносити за дане порушення постанову на місці, що  провину не визнаєте, згідно ст.268 КОАП України просите відкласти розгляд справи, оскільки маєте право скористатися допомогою адвоката, а також бажаєте представити документи, що характеризують особистість (а при необхідності і інші докази).

     Дотримання цих правил дозволить надалі успішніше захищатися в суді, а також оскаржити (у тому числі і в судовому порядку) постанову, якщо воно виноситься співробітником ДАІ безпосередньо на місці порушення.

Джерело: Сайт адвоката Володарського Вадима Леонідовича mylaw.com.ua
Оригінал тексту на російській мові. Переклад на українську: А. Галазюк "Приват Таксі -Український Портал"

Administrator, 26-11-2008, hits: 8495
   
Наступна >
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.