RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Обращение от ПСТУ

Версия для печати Отправить на e-mail

 

П  С  Т  У

ПРОФЕСІЙНА   СПІЛКА    ТАКСИСТІВ    УКРАЇНИ
01015 м. Київ,            тел./ф (044) 594 94 95
вул. Московська, 39 е-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Головам обласних, міських, районних
організацій ПСТУ,
приватним перевізникам – таксистам

Шановні колеги!


    Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху», який прийнятий Верховною Радою України 24 вересня 2008 року, та підписаний Президентом України 14 жовтня 2008 року, та набере чинності через один місяць, внесено давно очікувані зміни в Закон «Про автомобільний транспорт», де прописані права та обов’язки самозайнятого перевізника – таксиста.

    На часі – внесення відповідних змін в  підзаконні акти, і передусім, в«Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» , які затверджуються Постановою Кабінету Міністрів України, та «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом», які затверджуються спільним наказом Держкомпідприємництва та Мінтрансзв’язку.

Звертаємось до голів обласних, міських, районних організацій ПСТУ, приватних підприємцвів-перевізників, надавачів диспетчерських послуг таксі, та всіх небайдужих з закликом надавати свої пропозиції по змінам в цих документах, які, на ваш погляд, є необхідними і доречними в сучасних умовах, та прийняти участь в обговоренні цих важливих аспектів вдосконалення законодавчо-нормативної бази.

Пропозиції можна надсилати на електронну пошту Центрального офісу ПСТУ Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script , або на спеціально створену для цього електронну скриньку Інтернет-ресурсу «Приват Таксі – Український Портал» Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script , а також висловлювати в спеціально виділеній для обговорення цих питань темі "Необхідні зміни в нормативних актах”   у форумі порталу Приват Таксі.
 
Всі ваші пропозиції, як і аргументи, висловлені в процесі обговорення, будуть уважно вивчені, та використані для формулювання  пакету офіційних пропозицій в Кабінет Міністрів України від Професійної спілки таксистів України по необхідним змінам у вказані вище важливі підзаконні акти.  

Не залишайтесь осторонь від творення того правового поля, в якому вам прийдеться працювати в найближчому майбутньому.

 

Голова ПСТУ Василь Попик


Administrator, 18-10-2008, hits: 12987
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.