Home arrow Analytics, Publications, TV arrow У Львові таксисти безстроково пікетуватимуть міську раду
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

У Львові таксисти безстроково пікетуватимуть міську раду

Print E-mail
Львів.Оперний театропубліковано 01 жовтня 2008
    Вільна профспілка "Автомобіліст України" розпочинає безстрокове пікетування Львівської міської ради і закликає доєднатися до них усіх перевізників. У вівторок, 7 жовтня, львівські таксисти прийдуть під стіни мерії, а також курсуватимуть на своїх автомобілях проспектом Свободи до пл. Міцкевича та вулицею Дорошенка. Як повідомив сьогодні, 1 жовтня, голова асоціації Вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський, підставою стала неможливість знайти спільну з мерією мову у питанні легалізації стоянок таксі.

     Наразі у Львові є близько 300 таких стоянок, проте лише на 50 з них укладено договори на право облаштування між перевізниками та Львівською міськрадою. За словами таксистів, це призводить як до значних втрат у бюджеті міста, так і до корупції, оскільки через відсутність легалізації стоянок таксисти змушені сплачувати хабарі чиновникам. міліціонерам та шукати захисту в кримінальних структурах. За словами А.Корчинського, це питання не можуть врегулювати, незважаючи на те, що в перевізників є всі необхідні дозволи та погодження.

     "Відбулося засідання двох робочих груп по врегулюванню питання стоянок, але воно досі не вирішене. Думаю, що хтось просто хоче зробити перерозподіл існуючих стоянок і отримати за це хабара. Як пояснив координатор ГФЛ Олег Мацех, проблема в тім, що управління транспорту хоче, щоб ці стоянки легалізували на конкурсних засадах, коли за законом конкурс можуть проводити лише на нові стоянки, а на існуючих можуть легалізуватися ті перевізники, які там розташувались. Наразі у цій справі триває перевірка прокуратури, яка має завершитися до 9 жовтня, але перевізники кажуть, що вже використали всі засоби діалогу з міською владою і тому розпочинають пікет.

Джерело: ZAXID.NET


Administrator, 01-10-2008, hits: 11393
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.