Home arrow Analytics, Publications, TV arrow В Bolt решили контролировать рост цен на услуги во время карантина в Украине.
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

В Bolt решили контролировать рост цен на услуги во время карантина в Украине.

Print E-mail

 Сегодня в своем facebook, региональный менеджер компании Bolt, Тарас Потичный заявил что в компании Bolt будут осознанно контролировать ценообразование на время карантина. 

Так же Тарас Потичный призывает Uber, Uklon и остальных операторов рынка присоединиться к такой инициативе.

Сьогодні Україна, як і весь світ опинилась в складній ситуації. Ситуації, коли відповідальність та усвідомленість кожного, як мінімум, впливає на все суспільство. Вірус Covid-19 перевіряє не лише наш імунітет, це масштабний тест на людяність.
Чи пройдемо ми його, чи зможемо дивитись один одному в очі після пандемії? Хтось наживається на предметах першої необхідності, а хтось відкриває серце для допомоги та підтримки. ❤️
Як житель Києва та керівник Bolt Україна, я розумію, що з закриттям метро насувається логістичний колапс. Щоб запобігти йому, я всім нам рекомендую бути свідомими та залишатись вдома, максимально, наскільки це можливо.
В свою чергу, я закликаю всі компанії, що займаються перевезенням, в тому числі таксі, отримавши феноменальний ріст попиту не наживатись на цьому ажіотажі!
Відкрию секрет ціноутворення в таксі. Базовий тариф на поїздку завжди стабільний. Але фінальна вартість поїздки, котру бачить пасажир в додатку, залежить від балансу попиту та пропозиції. Якщо, наприклад, з вокзалу водночас хоче поїхати 500 людей, а поблизу лише 50 автівок, то ціна почне динамічно зростати, стимулюючи більше водіїв вирушати в зону збільшеного попиту, що знижуватиме різницю між пасажирами та водіями, а значить і ціну, котра з часом повернеться до базового тарифу. Тому ціни на таксі після закриття метро складно навіть прогнозувати.
Ми, в компанії Bolt, сьогодні прийняли для себе важливе рішення. Ми будемо свідомо контролювати зростання цін на послуги Bolt в Україні протягом періоду карантину. Але, враховуючи те, що водії можуть в будь-який час змінювати сервіс, з яким працювати і їх інтереси теж потрібно враховувати, я щиро сподіваюсь, що інші компанії теж розділять наші цінності та приєднаються до нашої ініціативи. Я особисто закликаю всіх операторів ринку перевезення, таксі та пов’язаних з ними інформаційні сервіси підтримати цю тактику свідомості. Uklon, Uber приєднуйтесь!
Людяність – це те, що повинно нас об’єднати. Ще буде час помірятись бізнес-показниками.
Vladyslav Kryklii Міністерство інфраструктури України Готовий оперативно організувати міжгалузеву робочу групу щодо цього питання та обговорити спільну тактику дій. Ми можемо разом підтримати Україну! 🙏
Обсуждение этой темы на facebook

Administrator, 17-03-2020, hits: 385
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.