Главная
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

АНОНС: 11листопада о 13.30 «Українські таксисти: турборежиму у Верховній Раді - СТОП!!!»

Версия для печати Отправить на e-mail

 В УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Українські таксисти: турборежиму у Верховній Раді - СТОП!!!»

11 листопада о 13.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Українські таксисти: турборежиму у Верховній Раді - СТОП!!!». Верховна Рада України прийняла та передала на підпис Президенту України Володимиру Зеленському закон № 1150 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей».

Депутати даним законом хочуть запровадити штрафи за перевезення дітей без дитячих автокрісел, але таксисти сприйняли це як знущання і не збираються купляти автокрісла та виконувати норми даного закону. Крім того, законопроект був прийнятий без належного залучення фахівців та громадського обговорення.

У разі його підписання Президентом України, буде створено правову колізію, яка стане справжньою загрозою для всіх українців що будуть перевозити дітей в автомобілях. Адже, через помилку законотворців, згідно даного закону, оштрафувати можна буде будь-кого, хто перевозитиме дітей в автомобілі, навіть тих, хто буде перевозити дітей в дитячих автокріслах! Під час заходу буде оголошено Звернення до Президента України Володимира Зеленського з проханням не підписувати закон №1150 про встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей. Також, українські таксисти оприлюднять Звернення до Голови ВРУ Дмитра Разумкова та Прем’єр міністра України Олексія Гончарука з проханням припини прийняття законів України в турборежимі, без належного залучення фахівців та громадського обговорення законопроектів, щоб убезпечити від помилок та створення правових колізій.

Зокрема, при проведенні анонсованої найближчим часом реформи ринку таксі, проводити реформу не в закритому турборежимі, а публічно створити робочу групу по реформі таксі із залученням до спільного обговорення народних депутатів, представників уряду та учасників ринку таксі. В ході прес-конференції буде наочно продемонстровано скільки часу потрібно для встановлення дитячого автокрісла в автомобіль таксі, та як насправді буде виглядати дитина в дитячому кріслі у разі виконання всіх вимог закону №1150. При цьому буде прораховано наскільки дорожче буде вартість виклику таксі з дитячим автокріслом.

Спікери: Андрій Антонюк, голова Української таксомоторної асоціації; Василь Попик, голова Профспілки таксистів України; Софія Шипілова, голова адвокатського об’єднання «Метод»; Геннадій Попов, перевізник на таксі та інші учасники ринку таксі (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал).Тел.0674490401. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Першоджерело

Онлайн трансляція відео з Уніан.

Обговорення цієї теми на facebook

 


Administrator, 07-11-2019, hits: 661
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.