Home arrow Analytics, Publications, TV arrow ЄБА просить транспортний комітет ВРУ підтримати законопроект про реформування ринку послуг таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

ЄБА просить транспортний комітет ВРУ підтримати законопроект про реформування ринку послуг таксі

Print E-mail

 Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) звернулася до голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Юрія Кісєля з проханням підтримати законопроект, яким пропонується нове законодавче регулювання ринку таксі, повідомила прес-служба ЄБА в п'ятницю.

"Прийняття нової моделі регулювання ринку таксі - значний крок щодо впровадження європейських стандартів у життя українців. Ми сподіваємося, що новий закон про таксі дозволить вивести перевезення з тіні, позбутися застарілих норм регулювання та запровадити натомість зрозумілі та рівні правила гри для учасників ринку. В Україні вперше до реформування ринку послуг таксі підійшли так комплексно та фахово, що є, безперечно, позитивним сигналом", - наводить прес-служба слова керівника департаменту представництва інтересів компаній-членів ЄБА Ігоря Гоцика.

Як зазначено, пропонованим законопроектом передбачається скасування отримання ліцензії на внутрішні перевезення пасажирів на таксі, водночас вводиться обов'язок повідомляти про початок відповідних послуг Державну службу з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпека"), якій також надано функції Державного реєстру автомобільних перевізників.

Крім того, згідно з документом, автомобільний індивідуальний перевізник не зобов'язаний реєструвати ФОП. Йому також не потрібно укладати письмовий договір про перевезення на кожну послугу - він може лише укласти договір в електронній формі.

"Враховуючи ґрунтовність наведених положень та важливість їх прийняття для збільшення прозорості ведення діяльності автомобільними пасажирськими перевізниками, чекаємо на плідну співпрацю і сподіваємося, що вже цієї осені законопроект буде ухвалено", - зазначають в ЄБА.

Як повідомлялося, Офіс ефективного регулювання (BRDO) спільно з сервісами виклику таксі Uber, Uklon і Bolt (раніше - Taxify), а також з Асоціацією відповідальних перевізників і ТОВ "Автомобільні інновації" у липні 2019 року представив нову концепцію регулювання ринку таксі. Під час презентації учасники підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у сфері розвитку ринку перевезень пасажирів на таксі.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі і на facebook


Administrator, 28-09-2019, hits: 360
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.