Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow Новокаховські податківці наводять лад, таксисти мають працювати легально
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Новокаховські податківці наводять лад, таксисти мають працювати легально

Версия для печати Отправить на e-mail

 Днями у Новокаховському управлінні ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі ініційовано робочу зустріч з керівниками місцевих служб таксі стосовно легалізації найманої праці, своєчасності та повноти сплати податків і зборів. У заході брали участь: керівник Новокаховської місцевої прокуратури Олександр Король, заступник міського голови Новокаховської міської ради Олег Тарабака та інспектор управління Держпраці Наталія Іванова.

У своєму виступі очільниця Новокаховського управління Галина Серебрянська порушила питання стосовно наявності у суб’єктів господарювання, які у м. Нова Каховка надають послуги таксі, великої кількості – 78 відс. власного автотранспорту, які не внесені до бази даних Державної служби України з безпеки на транспорті, при цьому 65 відс. - орендований автотранспорт. Даний факт викликає сумнів щодо "прозорості" ведення фінансово-господарської діяльності.

Податківці використали наявну з різних джерел інформацію, співставили її з даними Електронного кабінету перевізника, провели аналіз фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів та встановили "ймовірне" використання найманої праці без офіційного працевлаштування. А це, як наслідок, втрати бюджету у значних розмірах (податку на доходи з фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, єдиного податку, військового збору).

Важливою також стала інформація про відповідальність за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору - не тільки водіїв, а й диспетчерів, механіків, бухгалтерів, (ст. 265 Кодексу законів про працю України), за діяльність без державної реєстрації (ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та про кримінальну відповідальність (ст. 172 Кримінального кодексу України).

Керівники служб таксі уважно вислухали всі критичні зауваження начальниці територіального управління та взяли до уваги необхідність офіційного працевлаштування працівників та виплати належного розміру заробітної плати, відображення у звітах за формою 1-ДФ суми виплачених доходів від надання майна в оренду.

Першоджерело

Обговорення на форумі

 

 


Administrator, 13-08-2019, hits: 82
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.