Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Водій Uber через те що немав решти, влаштував скандал.
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Водій Uber через те що немав решти, влаштував скандал.

Print E-mail

 Сідаючи в таксі, ми довіряємо водію своє життя. Пише Вікторія Поліщук на сторінці у Фейсбук.

В п'ятницю водій Uber довів мені, що в їхній службі працюють водії з психічними розладами.🙄
Повертаючись з тренінгу о 23-00 сіла в таксі. Приїхав чоловік, нічого не говорив, лише насторожував своєю манерою водіння - проїзд на червоне світло, обгін авто, підрізання, - все в кращих традиціях сервісу #Uber.✌🏻Мовчу, бо втомлена, але пристібнута паском безпеки.
Недоїжджаючи півтора кілометри додому, водій сказав приготувати гроші за проїзд без решти. На що я відповіла, що немаю і поцікавилась, чому він виїздить на зміну без змоги розрахувати клієнта.

У відповідь посипались нецензурні слова, лайка та погрози. Нікому не бажаю опинитись на моєму місці та відчути цей страх, коли ти зачинений з неадекватною людиною в авто. Врешті, водій зупинився та гордо сказав напрямок, в якому йти. Ледь встигла забрати речі та ноутбук. Запропонувала ще раз гроші, щоб він хоч трохи заспокоївся. Однак, водій махав руками та далі перебував у гарячці.

Пам'ятаєте, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. ЗАБУДЬТЕ. Майже о дванадцятій ночі я йшла двадцять хвилин додому, і мовчки дякувала небесам, що все так закінчилось...
Дорогою додому я шукала номер телефону служби підтримки клієнтів - ДАРМА, його не існує. Наступного дня написала через додаток до #Uber. У відповідь сказали: "Нам прикро, але якщо до Вас не застосовували фізичну силу, то все нормально". ЩО ТУТ НОРМАЛЬНОГО?🙁

Буду писати в Амстердам, бо досить мовчати та страждати через відсутність сервісу та напади на людей. Жива, але додаток #Uber видаляю назавжди. Поважайте себе🤗.

Обговорення цієї тему у форумі

 


Administrator, 30-07-2019, hits: 73
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.