Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Uber потрапив у скандал із іноземцем в Києві
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Uber потрапив у скандал із іноземцем в Києві

Print E-mail

 У Києві розгорівся гучний скандал навколо служби таксі Uber. Водія автомобіля звинуватили в тому, що він витратив гроші клієнта-іноземця, які той забув у салоні.

Історію на своїй сторінці у Facebook розповіла знайома чоловіка, киянка Олександра Смілянська. За її словами, іноземець забув в автомобілі гроші, кредитні картки й документи. Киянка додала, що служба таксі відмовилася допомогти, а в поліції натякнули, що потерпілий сам винен.

Вона зазначила, що в додатку Uber є кнопка "я забув річ у салоні, передзвоніть мені, ось мій номер" – її вони і натиснули, але через деякий час так ніхто й не передзвонив.

"Я телефоную 9988 (номер служби. – Ред.), вони шлють мене лісом – якщо замовляли через додаток, то самі ідіоти, ми нічим допомогти не можемо, до побачення", – прокоментувала Смілянська.

Після цього вона спробувала звернутися до служби через Facebook – відповіді не було. Жінка зазначила, що вони знали ім'я водія, маршрут, час поїздки й марку авто, також у постраждалих було фото таксиста.

"Водій починає весело і з вогником витрачати гроші з кредитних карток. Вечір перестає бути нудним", – додала Смілянська.

У коментарях під постом вона зазначила, що гроші почали витрачати приблизно через 10 хвилин після того, як потерпілий вийшов із автомобіля. Тому підозрювати почали саме водія.

Після цього жінка й іноземець звернулися до поліції, де їм відповіли, що потрібно писати заяву, але "натякнули, що гаманець ви забули самі, а кредитки можна заблокувати".

"Ні, ну вони мають рацію, звичайно. Можна заблокувати, так. І забули самі, правильно. У мене немає претензій до поліції. А на що жити іноземцю в Києві без грошей і карток – це вже інше питання, зрозуміло", – підсумувала Смілянська.

У коментарях люди почали давати поради і запитувати, чим закінчилася історія. На що жінка відповіла, що потерпілий відправився у справах, через які приїхав, а коли повернеться – напише заяву.

Пізніше киянка написала: їй пообіцяли, що іноземцю повернуть усі кошти.

 

 Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі

 

 


Administrator, 24-07-2019, hits: 242
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.