Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Водій Uber просто познущався з викладача Колумбійського університету у Львові
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Водій Uber просто познущався з викладача Колумбійського університету у Львові

Print E-mail

 Юрій Шевчук, відомий мовознавець та викладач Колумбійського університету розповів як у Львові водій таксі просто познущався з нього.

"Учора у Львові зі мною стався ось такий інцидент. Я замовив таксі з компанії "Убер", щоб дістатися до Українського католицького університету на вул. Козельницькій 2, адреса, за якою я їздив разів десять раніше. Водій Убера на ім'я Максім повідомив мені, що він вже приїхав і чекає. Ні я, ні дві мої супутниці ніякого Убера не бачили. Як виявилося, він чекав мене не за вказаною адресою, а за рогом метрів сто і побачити ми його не могли ніяк. Я попросив його під'їхати за вказаною адресою, бо мав тяжку валізу. Він відписав мені, що не може, бо тоді змушений буде робити гак в 2 км. Це була очевидна брехня, бо за день до того в робочу п'ятиницю инше таксі без проблем підвезло нас під самий будинок. Цікаво, що правила Убера передбачають, що якщо замовник не з'явився на замовлення, водій все одно дістає плату за послугу, якої не було надано. Вочевидь, цей Максім саме на це і розраховував. Ми ж запізнювалися на важливий захід і не лишалося часу шукати иншу машину. Ми нарешті знайшли цього водія і його машину, сіли й поїхали.

Згодом я помітив, що він везе не туди, запитав його, яким маршрутом ми їдемо. Той об'ясніл, що мовляв заборонили лівий поворот на старому маршруті повз Стрийський парк, і тому він мусить об'їжджати.

Далі сталося найцікавіше Через хвилин 5 водій Максім зупиняється і каже нам виходити, бо ми вже, мовляв, приїхали. Я сказав, що це не та адреса, бо не впізнавав ні вулиці, ні будинку біля якого він зупинився. Ніде не було видно ніякого УКУ. Я чемно зажадав завезти нас на номер 2 Козельницька. Він сказав, що нічого знати не хоче, бо привіз нас так, як сказав комп'ютер. Він категорично відмовився виконувати послугу. Коли я сказав, що ми не вийдемо невідомо де. Він розлютився, вийшов з авта і вже був готовий застосовувати до мене ошелешеного силу. Його зупинило те, що я став знімати його високопрофесійну поведінку на телефон. Тоді хитрий Максім взявся начебто подзвонити у поліцію, і відмовився віддавати мені валізу, щоб я не втік від заслуженої кари. Так ми простояли ще якийсь час. Нарешті Максім віддав мені валізу й поїхав собі.

Як виявилося, він залишив нас за яких 300 метрів від УКУ, але за поворотом вулиці, чомусь вдмовившися везти нас останніх 300 м.
Що особливо гнітюче в цій історії, це 1) наскільки вільно й безкарно цей росіянин почувався у Львові; 2) що централя Убера написала мені погрозу: з огляду на мою "аґресивну поведінку", яка загрожувала безпеці їхнього працівника, вони закриють мій рахунок з ними. Це попередження мені послали, навіть не поцікавившися моєю версією подій. Лист закінчувався формулюванням "Відповідати не потрібно".
З огляду на те, що сталося, вважаю, що Убер мав би попереджати клієнтів, що водії Убера можуть безкарно принижувати, брехати й бруталізувати їх, і якщо клієнти вимагатимуть, щоб їх зустріли й завезли за вказаними адресами, то їм закриють рахунки.
Я довгі роки користуюся Убером скрізь, де він є. Ніколи ніде я не зазнавав такого ставлення до себе з боку водія, а тоді ще й з боку національного осередку цієї компанії", - пише мовознавець.

Першоджерело

Також хочем добавити що на сайті "Електронний кабінет перевізника"  лицензію на таксі, за номером AH6083KB, ее знайдено.


Administrator, 01-07-2019, hits: 406
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.