Главная arrow О такси за рубежом arrow Uber став одним із головних чинників заторів у Торонто
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Uber став одним із головних чинників заторів у Торонто

Версия для печати Отправить на e-mail

 Райдшерингові компанії, такі як Uber і Lyft, здійснюють близько 176 тисяч поїздок на день у Торонто, що є головним чинником заторів у найбільшому місті Канади. Такий висновок міститься у дослідженні центру урбаністичної аналітики Університету Раєрсон, яке переклав Хмарочос.

У Нью-Йорку обмежили діяльність Uber і Lyft після того, як виявили, що вони генерують 30% трафіку. Натомість у Торонто таксі регулюються суворіше, ніж сервіси райдшерінгу.

Так, у Торонто компанії таксі оперують приблизно п’ятьма тисячами транспортних засобів, у той час як сервіси пошуку автівок включають мережу з 70 тисяч засобів.

Водії ліцензованих таксі повинні мати три роки водійського стажу. Зазвичай їхній вік від 25 років і старше, адже вони мають отримати відповідне страхування для здійснення комерційних перевезень.

Водночас для того, аби просто підвозити пасажирів за допомогою сервісу пошуку, достатньо одного року стажу. Тобто водій Uber або Lyft може бути 18-річним хлопцем чи дівчиною.

Також кримінальний бекграунд водіїв таксі перевіряє поліція; у салоні таксі має бути встановлено відеорегістратор тощо.

Муніципалітет Торонто розгляне висновки дослідження на засіданні першого липня.

Зазначимо, що влада деяких регіонів, наприклад, Ізраїлю та Лондону, повністю забороняла діяльність Uber через те, що на сервіс не поширюються ті ж вимоги безпеки, що й для таксі.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 25-06-2019, hits: 233
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.