Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow Генічеських таксистів допоможуть порахувати фіскали
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Генічеських таксистів допоможуть порахувати фіскали

Версия для печати Отправить на e-mail

 Про це йшла мова очільниці Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Лариси Медведєвої під час зустрічі з керівниками служб таксі про легалізацію фізичних осіб – підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів (надають послуги таксі), офіційне працевлаштування найманих водіїв та ліцензування підприємницької діяльності з пассажироперевезень, яка відбулась на початку червня цього року.

 За 10 днів до фіскалів Генічеського району за державною реєстрацією вже звернулися 20 громадян, котрі вирішили працювати під час курортного сезону в правовому полі та заздалегідь подбати про своє майбутнє пенсійне забезпечення, повідомили “Новому Візиту” у Генічеському управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Офіційне працевлаштування найманих водіїв та ліцензування підприємницької діяльності з пасажирських перевезень створюють однакові конкурентні умови для ведення підприємницької діяльності, забезпечують безпеку пасажироперевезень та додаткові надходження до місцевих бюджетів.

Для тих, хто не бажає доброчесно виконувати свої конституційні обов’язки передбачена адміністративна відповідальність за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 – 34000 гривень.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 22-06-2019, hits: 296
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.