Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Генічеських таксистів допоможуть порахувати фіскали
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Генічеських таксистів допоможуть порахувати фіскали

Print E-mail

 Про це йшла мова очільниці Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Лариси Медведєвої під час зустрічі з керівниками служб таксі про легалізацію фізичних осіб – підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів (надають послуги таксі), офіційне працевлаштування найманих водіїв та ліцензування підприємницької діяльності з пассажироперевезень, яка відбулась на початку червня цього року.

 За 10 днів до фіскалів Генічеського району за державною реєстрацією вже звернулися 20 громадян, котрі вирішили працювати під час курортного сезону в правовому полі та заздалегідь подбати про своє майбутнє пенсійне забезпечення, повідомили “Новому Візиту” у Генічеському управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Офіційне працевлаштування найманих водіїв та ліцензування підприємницької діяльності з пасажирських перевезень створюють однакові конкурентні умови для ведення підприємницької діяльності, забезпечують безпеку пасажироперевезень та додаткові надходження до місцевих бюджетів.

Для тих, хто не бажає доброчесно виконувати свої конституційні обов’язки передбачена адміністративна відповідальність за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 – 34000 гривень.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 22-06-2019, hits: 364
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.