Home arrow All sort of things arrow ГРУПУ «КЛОФЕЛІНЩИКІВ», ЯКІ МАСКУВАЛИСЯ ПІД ТАКСИСТІВ, ВИКРИТО
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

ГРУПУ «КЛОФЕЛІНЩИКІВ», ЯКІ МАСКУВАЛИСЯ ПІД ТАКСИСТІВ, ВИКРИТО

Print E-mail

 Під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №7 працівниками Подільського УП зібрано докази вчинення 18 епізодів злочинних дій трьома чоловіками, які, зорганізувавшись в злочинну групу, вчиняли розбійні напади на громадян з використанням сильнодіючих лікарських препаратів.

Органом досудового розслідування встановлено, що вказані чоловіки пересувались містом на автомобілі із "шашкою" таксі та підшуковували у громадських місцях, біля нічних розважальних закладів та ресторанів громадян, що перебували у стані алкогольного сп’яніння.

В подальшому зловмисники знайомилися з потерпілими та в ході спілкування з останніми непомітно для них підсипали до напою сильнодіючий лікарських препарат, який призводить до втрати свідомості. Коли потерпілі внаслідок дії лікарського препарату втрачали свідомість, злочинці забирали в них мобільні телефони, прикраси, грошові кошти та інші цінні речі, та у випадку, якщо це було можливе – направлялися до них додому, звідки також викрадали цінні речі.

Нагадаємо, що вказані чоловіки були затримані 08.03.2019 безпосередньо після вчинення чергового злочину, та їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

На даний час зібрано докази про вчинення вказаними особами щонайменше 18 епізодів розбійних нападів та 07.06.2019 останнім вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187 КК України (розбій, вчинений організованою групою).

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.

Прес- служба прокуратури міста Києва

 


Administrator, 08-06-2019, hits: 289
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.