Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Від херсонських фіскалів «таксистам» не сховатися
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Від херсонських фіскалів «таксистам» не сховатися

Print E-mail

 Вчора спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжили проведення чергових рейдів по легалізації пасажирських перевезень на Херсонщині.

Як зазвичай свій робочий день податкові контролери разом із патрульними відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Херсонській області та співробітниками Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки розпочали на залізничному вокзалі Херсона. На цей раз ще один «таксист» отримав протокол про адміністративне правопорушення.

Проведення контрольно - перевірочних заходів учасники рейду продовжили на території автостанції у м. Нова Каховка. У поле зору ревізорів попав водій автобуса сполученням Одеса – Мелітополь, який працював на маршруті нелегально, без офіційного працевлаштування та інших дозвільних документів. Завершили рейд у м. Каховці. Там також знайшовся один «комерсант» перевізник без державної реєстрації.

Загалом, лише за один день фіскали склали на водіїв - порушників 5 протоколів про адміністративне правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень. Матеріали будуть направлені до суду.

Наразі матеріали щодо встановлених порушень будуть направлені до Херсонського міського суду Херсонської області.

 Перевірки продовжуються.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 03-06-2019, hits: 202
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.