Home arrow Analytics, Publications, TV arrow На херсонському залізничному вокзалі «не дають» працювати «таксистам»
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

На херсонському залізничному вокзалі «не дають» працювати «таксистам»

Print E-mail

 У середу, 15 травня, спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі разом із херсонськими патрульними відділу безпеки дорожнього руху та співробітниками Укртрансбезпеки розпочали черговий рейд із легалізації пасажирських перевезень із перевірки таксистів - нелегалів на території залізничного вокзалу у самому центрі Херсона.

На Привокзальній площі контролери зупинили два автомобілі, на яких були закріплені ліхтарі з логотипами таксі. Під час проведення контрольно-перевірочних заходів «таксисти» відмовлялися пред’являти посвідчення водія та технічні паспорти на транспортні засоби з метою уникнення від покарання. На авто-порушників було складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення. Наразі матеріали щодо встановлених порушень будуть направлені до Херсонського міського суду Херсонської області.

У фіскальній службі області запевняють, що під час курортно – оздоровчого сезону на Херсонщині спільні заходи, спрямовані на встановлення та припинення діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів, будуть активно щоденно продовжуватися саме у місцях масового скупчення пасажирів та туристів, вокзалах та ринках міста і області. Перевірки тривають.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 15-05-2019, hits: 244
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.